www.sudzibas.lv RIMI Nav laba kvalitāte un cena neadekvāta

Rimi - Nav laba kvalitāte un cena neadekvāta

Labvakar!
Kādu mēnesi atpakaļ nopirku Rimi kūku,precīzāk,,Biezpiena torte ar zemenēm,,.
Apkārt bija apbērta ar pistācijas riekstiņiem.Ļoti biju vīlusies.Biezpiens bija bez garšas,cukurs vispār nebija jūtams,ļoti nekvalitatīvi sagatavots biezpiens kā priekš tortes,lieli kunkuļi,un treškārt, pistācijas riekstiņi pie šīs kūkas neiederās.Izmetu ārā.9.99 eur.

20.02.2020

BondsBonds 20.02.2020

Kas tev neiederas, citiem iederas, tāpat kā vēl miljoniem lietu. Izskatās vienkārši sūdzies ka nopirki par daudz.

A AgaJaukā 27.02.2020

Nopērc,pagaršo un tad runā.

L Lailailai 20.02.2020

Pirms mēneša pirkta torte ne tā vien izskatīsies un garšos. Kam tik ilgi glabāju, pirms ēdi?

A AgaJaukā 27.02.2020

Tas ,ka mēnesi atpakaļ pirkta torte,nenozīmē,ka mēnesi turēju ledusskapī.Vienkārši sūdzību vēlāk uzrakstīju.To tak vajadzētu iedomāties.Ja gudri nemāki komentēt,tad nedari to vispār.Nopērc to kūku,pagaršo un tad runā.

Saivii 21.02.2020

Meenesi atpakalj nopirki un tagad atcereejies,ka suudziiba jaauzraksta? Aitas galva!

A AgaJaukā 27.02.2020

Nav tava darīšana,kad rakstu.Nav ko te apsaukāties.Tas liecina,kāds kultūras līmenis:)

⛔️ 21.02.2020

Kas tad notika, vakar Rimi pārdevēja nikni vai ne tā uz tevi paskatījās un tomēr nolēmi uzrakstīt sūdzību? Rrrr!

H haha1234 29.02.2020

Labāk nekā Maxima jau ir.