www.sudzibas.lv RIMI Veci suši

Rimi Mols - Veci suši

Saindejos ar Sushi no Rimi Zoom( nevareju atzīmēt augšā). Japiemin, ka iepriekš ik pa laikam tos iegādājos un bija gardi. Tomēr šī reize liek uzmanīties. Šoreiz gan iegādājos jau safasetos komplektus. Ceru, ka tikai man nepaveicās. Netaisos celt traci, bet vienkārši pabrīdināt patērētājus, pievērst uzmanību. Lai visiem jauki un patīkami pirkumi. . .

04.12.2018

I

really? 05.12.2018

Vienreiz pagarsoju so produkciju no Rimi un domaju waat, kas tas par kraamu!
Pameegini iistus sushi,kurus taisa profesionaali,nevis no parastiem riisiem varitus,bez etikisa un vispar bez garsas.

Nākamreiz pamēģini, ciankāliju - nekādus "sushi" vairs negribēsies. Rakstīt iemācies, kraams!

Šmaukšanās

Iepirkos Rimi veikala ORIGO un kasiere Tatjana apšmauca pilna suņa bija 6,14€ es biju iedievus 7,00€ un arī bija novilkts no Rimi kartes nauda nebija atgriezda

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023

Nopirkam suši visu laiku bija gardi ,bet šoreiz trāpījās veci

S skerberga 13.10.2023
Krapsana

12.10.23 pl.18.27 Dokumenta nr.17/92382 kase0006. 6-paka Tervetes alus 5,3 par akcijas cenu vitrinu zona 8,90, pie kases pardevejas tika noformets ka 6 pudeles atseviski

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023