Rimi - Mamuti

Uzmanību! RIMI sākušās mamutu dienas. Stāsts par to,kā es šodien kļuvu par mamutu! :) Pie ieejas reklāma,žāvētas plūmes 0,89 santīmi. Nopirku ! Pie kases samaksāju 1,75 ls. Biju lielā nesaprašanā,KĀPĒC ??? Tad piegāju vēlreiz pie reklāmas plakāta,kur izlasīju(maziem ,sīkiem burtiņiem),ka pērkot divas paciņas cena ir 0,89 santīmi!
Tad kad augšējā stūri izlasīju,ka ir sākušās mamutu dienas,sapratu,ka esmu mamuts!
Esiet modri,nekļūstiet par mamutiem,jo šī akcija ir ar nolūku! Jo kamēr būs aitas,būs arī cirpēji!

V

M memmesmeitiņa 05.02.2013

Man šķiet, ka mamuti ir uzmanīgāki...netālu esošajam RIMI arī ir tas plakāts ar plūmēm. Ejot garām, uzreiz bija iespējams visu saprast, vajag tikai lasīt.

Y YoYo 05.02.2013

To memmesmeitiņa:
Tā ir cilvēku apzināta maldināšana un nav ko te dzīt demagoģiju memmesmeitiņ!
Mani kā pircēju interesē 1 preces cena, nevis 2; 3 vai 10!
Tu taču veikalā nesastopies ar cenām par tonnu vai kubikmetru!
Cena ir par konkrētu daudzumu, bet ja šādu cenu var iegūt pērkot 2 paciņas, tad tā arī jāraksts PIETIEKAMI LIELIEM BURTIEM - pērc 2 par vienu cenu, nevis man viss plakāts jāpārlasa... vai tik nav kāda viltība!
Nu tas nav normāli!

riekstkodiss 07.02.2013

Kautkāds murgs Mamuti taču sen jau izmira.

D dambitis12 10.02.2013

Nu klausies, ja tev pašam problēmas ar saprašanu, tad Rimi nu tur nav vainojams. Biju Rimi iepirkties, nopirku arī plūmes. Tur viss ir labi saprotams. Ja tu esi no tiem, kam viss jāsaka lēnām un divas reizes, tad nevaino Rimi!

V Valdisn 12.02.2013

Man vienkārši nav laika stāvēt, un divas reizes to visu lasīt! Es vēl neesmu pensijā!
Bet stāsts jau tieši ir par to, ka ir jābūt uzmanīgam! :)

P.S. Bet vislabāk tomēr uzrakstīja YoYo !