www.sudzibas.lv RIMI Malta gala ir briesmiga

Rimi - Malta gala ir briesmiga

Nopirku jaukto malto galu iepakojuma, uztaisīju kotletes.. Gala ir briesmīga, jau cepšanas laika bija saprotams, ka ar galu kaut-kas nav kartiba.. Paradti nemit galu privātos veikalos, viņa cepjas savadak, ar citu smaku un krasu.. Shii gan bija bez smakas vispar, kaut-kada gaisa krasa un pec garsas vnk kkads suds pedejais! Cik jus varat vel indet cilvekus ar sudproduktiem? ! Kretiini! ??????

21.02.2020

⛔️ 21.02.2020

Mulkiishi kaa tu nezin, ka maltaja gala ir atliekas, tauki un viss paareejais, ka palicis paari no citiem galas produktiem.

BondsBonds 22.02.2020

Pilnigas mulķibas. Ja protams nezini ko pērc.

Pilnīgi skaidrs, ka ja cilvēks, kurš sarakstīja šo murgu taisa kotletes, tad tās būs tikpat neēdamas, cik nelasāms ir šis teksts. Labi vismaz, ka parakstījies pareizi ("kretiini! ???)", jo normālam cilvēkam ir pilnīgi skaidrs, ka šāda, fasēta maltā gaļa būs piebāzta ar palīgvielām, kas pagarinās tās derīguma termiņu.