www.sudzibas.lv RIMI Krāpšanas, slikts serviss

Rimi - Krāpšanas, slikts serviss

Šodien vakara gāju uz rimi nopirkt jogurtu un pārdevējs man lika maksat 2 eur eur plusa jo redz es pa dienu esmu iepircies un viņš nepareizi izdevis naudu bijis, kautgan atceros ka viss pareizi bija, reāls izspiedējs. Vel uz mani pa visu veikalu blāva un draudēja:) rimi gaidu jūsu atbildi. Te būs personas foto ja kas. Vel muld ka es esot aizmucis. Nu wtf cuvak, iemācies stradat. Rimi gaidu savus 2 eur atpakaļ😂😂 un sis kretīns lai tiktu atlaists

04.03.2020

Papildināts Skapis62 04.03.2020

Lai dazam labak paliktu labak, gribetu pieminet ka atlaist cilveku ir par traku protams teikts, bet iemacit to ka par saviem kasakiem darba pasam ir jaatbild gan vinam vajadzetu iemacit

RAMONA👀 04.03.2020

Kapeiku pi****

S Skapis62 04.03.2020

Ramona tu galvu saspiedusi? Cilveeks pa visu veikalu blaava ka esu vinam parada tas ir normaali? 😂😂

A Andris Pastars 04.03.2020

A ta is normali. Ka apmelo cilveku un rakasti. Lai shis kretins tiktu atlaist var but vispirms tev idosim bite ta. Normali. Jo. Tu man nepatis.

A Andris Pastars 04.03.2020

Skapis62 ja tu par vardiem atbildi varam sarunat tik tiee sportu zale uz ringa, un kapu neizmirsi panemt lidzi maz vell zobi izlidos ara tagat jau darki tass viss maksa asobena prieksh tadiem kapeiku pisej.. Ka tu

RAMONA👀 05.03.2020

Ja Tu ar kasieri runāji tāpat kā te, tad ne tikai kapeiku pis***, bet brinums, ka pa galvu nedabūji.

S Skapis62 04.03.2020

Varbut ej bekot ja neko nezini?😉😉😉 gudrinieks atradies

S Skapis62 04.03.2020

Nezini nerunaa , pats pahodu neesi boetee dabujis :)

Saivii 04.03.2020

Njunjja

M Mego izmeklētājs 04.03.2020

Bet ja taisnība tev ,tad sauc policiju, ja jau neesi vainīgs apsardze ,video ierakstu izskatīšana un tad pārdevējam sods

S Skapis62 04.03.2020

Es jau vinam tos 2 eur iedevu protams. Netaisisu tak skandalu veikala del taa :) bet sudzibas lv gan es so varoni gribeju ielikt :)

M Mego izmeklētājs 04.03.2020

Paakatoties godātā skapis62 sūdzības pamanu tendenci ka visi viņu krāpj un nodara mazulītim pāri.

S Skapis62 04.03.2020

Andri pastar tu te par biete dosanu ierunajies, un vienigais pisejs praata un kapeika es ta redzu ka esi tu. Laikam tev neko citu nav ko dariit kaa kapi gar luupam slidinat sev un citiem :) nemaaki atziit neprofesionaalu darbu, tad f... off

A Andrejs90 04.03.2020

Andria Pastar aizej izlaid garu maskačkā nevis tīklos kur cilvēki par konkrētām lietām sūdzas un raksta :)

A Andrejs90 04.03.2020

Cilvēki raksta par lietu a tu pis viniem galvu

A Andris Pastars 04.03.2020

Nu nemsim no cita gala.. Tu norita iepierkis pie shi cilveka un vins tev izdeva vairak naudas ne ka vajadzeja kludijas un ja tu proti skaitit atlikumu tev ne izbrinija ka tik daudz naudas vins tev iedeva vairak vai ari zinaju un vienkarshi ne pazinoji jo nafik vajag man ta4u vairak buss.. A kad tu iepirkies otro reizi vins tevi acerejas un paludza tev adot to lieko naudu ko vins tev ideva no pirmas reizee a to ateicies.. Jo ka ta tu melo un tatalak jo zinaji ka panemi lieko naudu. Un saki telot nabazinu abizotu aitu.. Var ienkat tava profila un redzet ka tu raksti un chiksti pa katru sikumu.. Un vell apsaukat cilveku par kretinu un atlaist vinu kas tev dot tadas tiesiebas? Normlas cilveks pataeiktu ja atvainojus ludzu panemiet. A tu saceli traci ne. No ka shista izlemi pa. Kluso no aizmugeres iesist

J Jautrīte Kirsanovaite 06.03.2020

Rimis nekad neatlaiž zaģļus, bet atlaiž tos, kuri aizstāv savas tiesības. Rimim sen reputācija ir garām. Neko nepanāksiet. Tur nav godīgi pie varas, bet dušu laiži

J Jautrīte Kirsanovaite 06.03.2020

Domāts bija dupšu laižas