www.sudzibas.lv RIMI HENNESY VS 0.33 totāla krutka

RIMI Jelgava - HENNESY VS 0.33 totāla krutka

RIMI Jelgavā piektdienas vakaram un nedēļas izskaņai nopirku HENNESY konjaku, 0.33 l ~11.0 Ls. Šausmīgi sajutos apkrāpts un vīlies... dzēriens ass, ož pēc spirta, pretīgs... LŪDZU tauta, neiepērcieties ar dārgiem dzērieniem Jelgavas RIMI. Sūdu veikals. Skrobe. Fui RIMI, un žēl manas iztērētās naudas.
Ar cieņu.

J

S Sūdiem 30.10.2011

Tu tikko nonāci pretrunās pats ar sevi.Interesanti būtu zināt, kurš sāka meklēt kašķi? Ne jau nu es.Labāk būtu pievērsies nigeru krāpniekiem, ja reiz gribi cīnīties par taisnību.Kā tu vari pats rakstīt muļķības, un tanī pašā laikā vainot citus?

Par ko tu runā?

S Sūdiem 30.10.2011

Nu jā, kā pie lietas, tā uzreiz tēlo slimu govi pie aptiekas vārtiem.Tā nav kāda slimības forma?

ī Īsajam 30.10.2011

Nē nav.Nesaprotu ko tu domā ar tekstu-kā var rakstīt mulkības un vainot citus-.Es tevi nekādās savās mulķībās nevainoju, es tevi vainoju tavās muļķībās.Un arī ne pārāk bieži un ne pārāk asi.Par slimībām tu zaudē oriģinalitāti, jo to es tev vakar jautāju.Nākošā vakarā to pašu jautāt oponentam ir plaģiāts.

N neitrālā 30.10.2011

Nē, nu ohujelji, kāds tolks, ka jūs te diršaties? Gulēt ejiet, rīt dažiem cūkas jāgana.

S Sūdiem 30.10.2011

Reālajā dzīvē tu arī tāpat fantazē?Bet tā jau var fiksi norauties pa snuķi!Tu tiešām esi stulbs, bai tikai izliecies?Kurš kuram īsti sāka braukt augumā un vainot visos pasaules grēkos bez reāliem pierādījumiem?Rīt apmeklē speciālistus, varbūt vēl nav par vēlu.

N neitrālā 30.10.2011

Aūu, parunājiet ar mani, paliek garlaicīgi..,

ī Īsajam 30.10.2011

Īsais! Neārdies! tu esi apnicīgs kā sūdu muša! Tu nemaz neesi tik stulbs kā izliecies! Tu visu saproti pats.Tev obligāti gribas pierādīt, ka esi nepamatoti aizskarts.Vai kaut vai tā nekaunīgā un perversā rakstīšana ar svešiem nikiem, lai cilvēkus apkaunotu un pazemotu nav pietiekams iemesls? Tev Sauliite patīk, tu ar viņu flirtē, bet pēc minūtes nokakā no galvas līdz kājām.Un tādu piemēru ir bez sava gala.Ar tevi šeit neviens negrib kontaktēties, tāpēc arī visādi centies pielabināties.Pierādījumu ir vairāk kā vajag.Un tāds man vēl sola pa snuķi? Jāpiekrīt večiem, ka tu esi bijušais vai pat esošais cietumnieks.Glumāku purnu reti var sastapt.Neplāties, man no tevis nav bail un tev neviens speciālist vairs nepalīdzēs.Starp citu, par īso ne jau es tevi nosaucu un ne jau man vienam tu esi īsais.Tā tevi šeit visi uztver.

N neitrālā 30.10.2011

Jūs mazgājiet savus pautus un gultā!

E Ejgulētsīkais 30.10.2011

Tu taču esi ietiepīgs kā āzis. Kā tu vari tik droši apgalvot, ka tikai es rakstu visādas muļķības?Rakstīšanu ar svešiem nikiem sāka tev līdzīgie.Gribi pierādījumus?Interesanti būtu zināt, kāpēc tev nepatīk, ja kāds šeit sarakstās?Saraksties tu arī, neviens tev to neliedz.Cietumā visticamāk nonāksi tu, jo tev visa dzīve vēl priekšā.Ceru ka zini krievu teicienu "ot sumi i ot tjurmi ne zarekaisja".Labāk tiešām ej izgulies, citādi vēl nojūgsies, un būsi jāved uz attiecīgu iestādi.

palabošu-ot čumi...

P PēterisDaiboževs 30.10.2011

Divu geju strīds... sāciet vēl pļaukāties un skrāpēties

N neitrālā 31.10.2011

Laikam vakardienas strīds beidzās abiem slikti-viens otro apspļaudīja...

N Neitrāla 31.10.2011

Nesaprotu, ko tu šeit maisies?Gribi, lai tevi arī izķēza?

а тебе что??

N Neitrālai 31.10.2011

Atvaino, gribēju rakstīt "Neitrālai".Когда зачморят, вот тогда будеш спрашивать!

N neitrālā 31.10.2011

A es i esmu Neitrālā, starpcitu, nedomāju, ka kuram traucēju, vai kuru aizvainoju, ja mani kāds neaiztiek-protams;)

H harijs 31.10.2011

Drīz 30 kopš nelietoju, bet atceroties jaunību, - bija tāds konjaks Napoleons it kā labs, nu nopirku dārgo mantu, pagaršoju.
Jāsaka, ka labs attīrīts samadujs ir labāka par to Napoleonu.
Tagad vispār esmu aizmirsis, kā smaržo alķis.

H Harijam 31.10.2011

"aPapardes ziedu" atceries?