www.sudzibas.lv RIMI Jautajums.

Rimi - Jautajums.

Vai kads varetu izskaidrot ko rimi piedava darba sludinajumus ar frazi "iespeja sanemt ik menesa bonusu"?

3.60 eur/h – 4.00 eur/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas)
7.20 eur/h – 8.00 eur/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas)
iespēja saņemt ikmēneša bonusu

ko tas nozime? Ar kadam nosacijumiem? Var buut tomer rimi ir labas algas, ja piemeram ir likme 3.60 + bonuss 0.50-0.70 eiro centi? Tad var buut es mainitu savu viedokli par viniem. Paldies ieprieks! Laimigo jauno gadu.

03.01.2020

Viss ir skaidri saprotams.
Iespēja saņemt ikmēneša bonusu, nozīmē to pašu, ko iespēja laimēt loterijā.
3.60-4.00 ir parastā stundas likme, kas dubultojas svētku dienās: Līgo, Jāņi, Ziemasvētki, Jaunais gads, Lieldienas. Sareizinot stundas likmi ar nostrādāto stundu skaitu un uzzināsi, kāda būs alga pirms nodokļiem. Ja, piemēram, janvārī nostrādāsi 120 stundas, tad alga pirms nodokļiem būs 432.

L LV-sudzibas 03.01.2020

Paldies par atbildi. Ja, par tiem 2 x likmi svetku dienas ir saprotams, bet tomer vini raksta šo Iespeju sanemt ikmenesa bonusu ka atskevisku aili. Tad pamat alga tas ir pats pa sevim cik es sapratu bet tas BONUSS, interesanti no ka vins veidojas un gribetos dzirdet komentaru no ta cilveka kurs jau strada Rimi.

D Dace Koltova 03.01.2020

Nav nekadu bonusu es stradaju Rimi un menesi izpildu visas stundas plus braukaju uz citiem Rimi un nekadu bonusu ir tikai stundas likme.

L LV-sudzibas 03.01.2020

Paldies Dace par information. Var but Rimi to bonusu nesapratamo pieskir jaunajiem darbiniekiem? Jeb tad sanaak ka vini melo sludinajumos?

E Erpo14 11.01.2020

Bijusi var saņemt,ja veikals izpilda visas uzliktās normas. Bet ja veikals nepilda uzlikto plānu,tad nekādu bonusu nesaņem neviens darbinieks. Kā arī ,ja esi slimojis vai bijis atvaļinājumā un nav nostrādātas normatīvās mēneša stundas arī no mūsu nesaņem.

L LV-sudzibas 12.01.2020

Tatat principa, bonusus nekadus nav. Vienkarsi pile. Jo viss izdarits taa lai to nesanemt. Paldies Rimi.

A aicis24 03.01.2020

Domāju to ikmēneša bonusu var dabūt,ja nostrādāsi visu mēnesi bez brīvdienām un bez aizrādījumiem,tad pie algas tev iedos bonusā vecu desu,kurai jau sen ir beidzies terminš.

⛔️ 03.01.2020

Viņiem taču vajag kaut kā pievilināt jauno gaļu ar "iespējām". Pastrādāsi mēnesi, nepatiks - aiziesi, rindā stāv cita jauna gaļa.

L LV-sudzibas 03.01.2020

Paldies. Tatad zinu ka Rimi nespersu pat kaju. Lai pasi strada par siem centiem. Lai mekle stulbenus. Lidla iesu.

L lellemelle 03.01.2020

Kad es strādāju Rimi tīklā, katru mēnesi mums bija jābalso par labāko, centīgāko kolēģi. 1. vietas ieguvējs varēja iepirkties par 20 eur pa brīvu.

BondsBonds 04.01.2020

Tas nozīmē strādāt tur labāk nevajag.

O Otis 04.01.2020

Var ieciklēties uz vārdu ''piemaksa'' , bet visam pa priekšu tomēr vajadzētu nopelnīt to piemaksu ar savu darbu. Šādos uzņēmumos , kur darbinieku plūsma ir pietiekami liela, bieži šīs te visas saldās ''piemaksas'' tiek pieliktas, lai acis nepaskrien garām sludinājumam. Lētticīgiem cilvēkiem varbūt arī ar to 20 eiro dāvanu karti pietiks, bet, ja esi visu mēnesi noplēsis garas stundas, bet beigās saņēmis tos 20 eiro tikai klāt, tad vārds ''piemaksa'' šeit nu galīgi nav atbilstoša (tas no iepriekš minētā komentāra).

L Laura 12.01.2020

Ikmēneša bonuss nozīmē to, ja attiecīgais veikals sasniegs augšējās vadības mērķus (peļņas cipars) ar nosacijumu, ka esi nostrādājis vismaz normatīvās stundas (pieļaujamais -3 h), tad pie algas saņemsi klāt 50€ (brutto).