www.sudzibas.lv RIMI Fasētie salāti- rasols - sliktas kvalitātes

Rimi - Fasētie salāti- rasols - sliktas kvalitātes

Nevienam neiesaku pirkt pirkt fasēto rosolu Rimi (T/c Damme) ! Galīgi nebaudāms produkts! Pirms dažām dienām, aizgāju uz vietējo rimi un nopirku. Biju ļoti vīlusies! Rosols galīgi sauss, bez garšas, turklāt sastāvdaļas likās pa pusei gatavas lietošanai. Es vēl par to samaksāju 1.30€ un tas bija lētākais! Iesaku uzņēmumam padomāt ko viņi pārdod!

14.01.2020

D Dace Koltova 14.01.2020

Kauns gan pat rosolu nemakat cienita gatavot a vot sudzibas izteikt tad makslu nevajag.Ja negarso tad kluse un neperc taisni jasmejas cilveku slinkuma del.

Saivii 14.01.2020

visleetaakais un taapeec arii garshoja peec s**a .

Uzņēmumam nav jādomā par tizleņiem, kuri neprotot gatavot, vēl arī neprot nopirkt normālu ēdienu, cerot, ka lētākie salāti būs tie gardākie. Ar galvu jādraudzējas!

O Otis 14.01.2020

Kārtējā reize ,kad gribās teikt - Gatavojiet mājās, un tad nebūs ne sauss, ne slapjš!
Tas gan nebija domāts, ka tagad visus salātus stendus slēdzam ciet, bet gan tāpēc, ka ir pietiekami tādi, kuri sūdzēsies,ka kaut kās par sāļu utt... arī receptes tiek izstrādātās tā ,lai maksimāli ilgāk paši salāti saglabā to garšu, nevis, lai pēc tam kāds atkal bļautu,ka kaut kas nostāvējies vai ierūdzis.
Rasolam vispār ir tīīīk daudz to variāciju ,ka ne visiem izpatikt.

M Mēnesis 14.01.2020

Nepaslinko un nopērc produktus, taisi pati.

T Totino 17.01.2020

Ko metaties visi virsù kà shakàlji un neljaujat izteikt cilvèkam domu un rimi iestàdei sùdzìbu