www.sudzibas.lv RIMI Ēdināšanas nodaļa!

Rimi - Ēdināšanas nodaļa!

Šodien, kā katru dienu puzdienoju Spices rimi. Tātad es paņēmu 2 gabalus gaļas un mērci, lai arī no tās kategoriski atteicos es saņēmu 4 karotes- (Tā esot šefpavāra prasība un pārdevējs neko tur nevarot darīt!!!) rezultātā mani kartupeļi peldēja kā zupā un puzdienas izmaksāja 2x dārgāk nekā vakar (lai arī ēdu to pašu ēdienu).
Rinda aiz manis no smiekliem locijās.. Man pašam arī bija jāņirdz, tikai vai es ēdīšu tur arī rīt?

ž

K Kintija 05.08.2010

Bet kāpēc Jūs maksājāt par ēdienu, ja tas nebija tāds, kādu Jūs vēlējāties? Tā arī vajadzēja paskaidrot pārdevējai, ka Jūs nemaksāsiet, jo tas neatbilst jūsu prāsītajam!

I I............. 05.08.2010

Es arī nekad neēdu mērci, nevar zināt kas tur iekšā. Bet ar varu man gan nav lējuši...

L Liene 06.08.2010

Ai, jocīgs cilvēls, demonstratīvi nepaņemtu to sainīti un dotos prom, vai panāktu savu, šefpavāra prasība, nu jānotirgo viņai tā mērce :D Jāpastāv uz savām tiesībām, nevis te pēc tam jāsūdzās.

R R... 23.11.2010

Labdien, cien.ŻANI. Jus pirkat kartupelus un sipolu siteni ar merci, tas ir - cukgalas karbonade pagatavota salda krejuma merce kopa ar sipoliem. Un si produkcija tiek pardota kopa ar merci, tas ir - 1 galas gabals + karote merces. Pardeveja lika ar pirmo karoti galu + otra karote merces, 3 karote - galas gabals + 4 karote merce. KUR PROBLEMA ...negribas merci, jo par to jamaksa nauda...Varejat ta vieta panemt kartupelus un parastu karbonadi, iznaktu letak. Un smejas nevis visa rinda, bet jusu draugi, ar kuriem jus vienmer nakat pusdienas. LUDZU LASIET EDIENA NOSAUKUMUS UN SKATATIES CENAS.

G guntis 23.11.2010

Man nepatīk ne Rimi ne Maxima... :((