www.sudzibas.lv RIMI Salati/ Slikta kvalitāte

Rimi Dobele - Salati/ Slikta kvalitāte

Rimi Dobele neiesaku nevienam pirkt uz vietas gatavotos salatus itseviski galas salatus tur tas vecenes ar neapmierinatiem gjimjiem uz kjep ljep atro samet pat nesagriezh kartigi sastavdalas un pectam garso pec suda varrbut vecus produktus izmanto, maxima dobele ir daudz labaka kvalitate salatiem.

K

Kolta 08.09.2018

...un so raksta Maximas darbiniece...

K krakenlol 08.09.2018

komentē tik sudzibas.lv saitu katru dienu tocna pratu izkukojusi

S Spīgana 08.09.2018

...pectam garso pec suda...

Sūra Jums tā dzīve bijusi

A agga 09.09.2018

Lasīt grūti. Ja Jūs pret latviešu valodas gramatiku attiecaties tieši tāpat, kā Rimi pret salātiem, tad nav brīnums, ka jums tādus ķep ļep iesmērē.

V vienkaarsiCilveeks 09.09.2018

"Ja Jūs pret latviešu valodas gramatiku attiecaties tieši tāpat, kā Rimi pret salātiem" tas bija smieklīgs komentārs, tomēr vēlos atzīmēt, ka šis ir internets, un internetā, tai skaitā es - cilvēki nelieto garumzīmes, kā arī raksta ātrumā, tai skaitā es - līdz ar to tiek pieļautas kļūdas. Tomer nav rakstnieku saiets, esam tolerantāki.

Runājot par "tur tas vecenes ar neapmierinatiem gjimjiem" cilvēkiem tomēr algas mazas, ko var gribēt citu, lai viņas smaida baigi par tām algām, bet atzīšos, es nepirktu salātiņus no cilvēka, kas ir īgns :D :D :)

Žēl par Jūsu pieredzi, lai izdodās iegādāties kvalitatīvāku ēdienu citur!

V vienkaarsiCilveeks 09.09.2018

bet nu, kas attiecās par to, ka garšo pēc sūda, tomēr varētu ieturēt arī kaut kādu pieklājību arī, lai arī visi esam te anonīmi bet elementāras manieres jau var saglabāt, jā tomēr arī es esmu kritis iekš vēlmes pakritizēt :D

Veiksmi ēdot salātus, kas garšo pēc salātiem! Svaigiem salātiem! :)

A agga 09.09.2018

Ai, es jau ar neesmu ne rakstnieks, ne latviešu valodas skolotāja, bet punktu teikuma beigās tak var pielikt. Par komatiem nemaz neiet runa. Bet tur ir viens pats punkts pašās beigās.
Emocijas ir viena lieta, bet elementāra cieņa pret savu valodu tomēr ir jāsaglabā.
Bet par salātiem...
Vienam patīk meita, otram kleita. Te tāpat, vienam Rimi, citam Maksima. Pie tam, ņemot vērā, ka Maksima ir pāris minūšu attālumā, nav problēmu.