www.sudzibas.lv RIMI Dažādas cenas

Rimi - Dažādas cenas

Igādājos kafiju ''Jakobs'' 200gr.veikalā RIMI Vienības gatvē.Plauktā cena 5, 19Ls, bet kasē jamaksā 5, 69Ls.Esmu dzirdējis, ka daudzi veikali plauktos uzliekot zemāku cenu nekā jāmaksā kasē.Kad meklē taisnību, tad visādas atrunas.

K

S Savejaa 09.05.2011

Tados gadijumos kasierim/ei ir japasauc mainas dezurants un jaatrisina dota situacija, katra darba ir ari tadi, kas darbu neizdara lidz galam lidz ar to ciesh veikala vertejums pirceju acis. Un tas, ka kasieris/e nezino dezurantam lai paliek uz si darbinieka sirdsapzinas, jo tiesi no pasa darbinieka ir atkarigs vai pircejs jusu veikala iegriezisies ari nakamreiz.

D DDD 09.05.2011

Darbin iekam vienalga vai naks tas pircejs.Alga no ta nemainas.Tur tas āķis.

S Savejaa 09.05.2011

Es ari stradāju Rimi un katru klientu sagaidu ar smaidu, sasveicinos, un vienmer esmu laipna ari pret tiem kuri nav ipasi laipni pret mani. Un man nav pohuj mani priece tas, ka ir kautkada naudina un neesmu bez darba.

P Psihs 10.05.2011

Nedaudz padārga dzīve LV palikusi, spriežot pēc sūdzībā minētās cenas par 200 gr iepakojumu...

J Juris 11.05.2011

Tur jāskatās cena ar RIMI karti un bez. Tākā varbūt paša kļūda.

H hg 13.08.2011

tad vajag kasierim teikt, ka cena atšķirās! viņa jau nevar zināt visas cenas no galvas un izsitot preci pateikt - " vai, plauktā tak cita cena!" . nodāļā cenu liek preču izvietotājs, kurš atbild arī par cenām, bet tā kā veikalā ir tūkstošiem preces, tad visām iespējams nav nomainīta cena jau pirms veikala atvēršanas..