www.sudzibas.lv RIMI Bojājums

Rimi - Bojājums

Šovakar 07.08.2019 RIMI veikala, Biķernieku iela 160 apsardzes darbinieks A.Kaminskis
uzveda sevi ļoti nekorekti, iesitot ar kaju manai sievai pa maisu ar iepirkumiem (speciāli , tas bija redzams) vienkārši pagāja garam.
Atnacot uz mašīnu, kur mus gaidīja bērns, izņemot no maisa bērnam šokolādi ta izradijas salauzta.
Pienākot pie apsarga un pateicot ka deļ viņa darījuma ir
Bojāta prece vienkarši rupji atbilda ka pašiem nevajadzeja stavet viņam preti, kad viņš staiga pa veikalu.
Negribas aprakstit visus viņu vardus, bet dialogs sanāca ļoti nepatikams

07.08.2019

B BK 07.08.2019

Rakstīt no sākuma iemācies. Un normāli vecāki, vienus pašus bērnus, mašīna neatstāj.

Jānis Mīkla 08.08.2019

nedomāju ka tev patiktu staipīt pakaļ mazgadīgo bērnu kurš visu laiku zviedz ka grib šokolādi. Un pie tam, tagad saules var teikt ka nav.

really? 08.08.2019

kartiigs vecis,lauj sievai stiept maisu!

P ProMusic007 08.08.2019

Domāju, ka RIMI kompānija nebūtu apmierināti ar šādu viņu kompānijas tēlu, ka parasts apsargs var šādi izturēties pret klientiem. Noteikti būtu jāatlaiž šāds darbinieks, Tāds klientu serviss nav pieņemams apkalpošanas sfērā un jo vairāk uzņēmumu būs aktīvi nepieļaut šādu uzvedību, jo vairāk būs klientu un pozitīvākas atsauksmes!

M minciite802 17.08.2019

Dīvaini, protams,ka neviens nepadomā,ka apsardze nav Rimi firma. Apsardzei ir atsevišķa firma,kas nodarbina apsardzi veikalā,un pareizāk būtu rakstīt sūdzību uz apsardzes firmu.