www.sudzibas.lv RIMI Bezkaunīga apkalpošana

Rimi - Bezkaunīga apkalpošana

Šodien 01.02.2019. Apm. Ap plkst. 14: 10 iepirkos iepirkos rimi graudu/vienības gatvē. Stāvot rindā pie kases pircējam pirms manis kasiere izsita preci, kurai cena neatbilda tam, kas uz iepakojuma (čekā dārgāka) . Pircējs centās iebilst uz ko kasiere atbildēja: " man pēc koda ņem tādu cenu. Vai nu ņemiet vai paliksiet bez salātiem. " pircējs, protams, aizgāja neapmierināts, bet neko vairs neiebilda. Es arī protams sašūmējos un diezgan skaļi kasierei teicu: *jums jānomaina tā prece, vai jāliek darbiniekiem noskaidrot, kapēc attiecīgai precei neatbilst cena, nevis jāvaino pircējs* uz ko man man kasiere atkliedza, ko es maisoties kur man nav nekādas daļas, kapēc es kliedzot! Kā vīrietis varot pret sievieti tā izturēties? ! Es, protams atbildēju, ka esmu pircējs un drīkstu izteikt pretenzijas, bet viņai kā darbiniecei jānodrošina normāla apkalpošana nevis jātriec prom pircēji.
Vārdu sakot skandāls pa visu*rubli* un beigās man tika pateikt, lai es aizveru muti... :) vārdu sakot nu pilnīgi kā padomju laika kolhoza fermā...

01.02.2019

B BK 01.02.2019

Pircējam nav vienmēr taisnība. Un rakstīt no sākuma normāli iemācies.

E E.Ozolina 01.02.2019

Pircēji citreiz atļaujās pārāk daudz. Jūs iedomājušies,ka varat izteikt visas pretenzijas un negācijas uz nabaga pārdevēju. Šad tad padomājiet,ja jūs atrastos tā pārdevēja vietā.

Pārdеvējs© 01.02.2019

Jā jā, piekrītu komentētājiem, visi pircēji ir lopi un nelieši! :D

Agrāk trakos turēja speciālās, slēgtās slimncās, taču tagad tos izlaiž no slimnīcas viņi vazājas pa veikaliem un tēlo pircējus, traucējot normāliem cilvēkiem iepirkties un bojājot pārdevējiem garastāvokli. Un rezultātā, Latvijā ir izveidojušās divas, atšķirīgas un savstarpēji naidīgas cilvēku sugas:
pircēji - pataloģiski aizdomīgi, rupji, uzpūtīgi, neuzmanīgi, bezkaunīgi un uzbāzīgi, kas uzskata, ka viņu ierašanās veikalā ir līdzvērtīga kronēšanas ceremonijai un veikalā viņiem ir tiesības darīt visu, kas ienāk viņu prātā
pārdevēji - kas strādā veikalā un ienīst lielāko daļu pircēju, taču ir spiesti ar tiem sadzīvot, jo viņu darba devējiem vajadzīga peļņa. Taču beidzoties darba laikam viņi paši kļūst par pircējiem...

K Klientamnavtaisnība 04.02.2019

Ideāli!
Šo te vajadzētu attēlot zem sudzibas.lv šķiltes. Viens teksts, kas izsaka visu par 90% sūdzībām.
Tā ir.