www.sudzibas.lv RIMI Nepatīkams pārdzīvojums

RIMI - apsardze - Nepatīkams pārdzīvojums

Ceturtdiena, 2009. gada 16. aprīlis. Iepirkos RIMI Mols bet, nācās piedzīvot ļoti nepatīkamu pārdzīvojumu. Kad biju samaksājis par saviem pirkumiem un devos projām, nostrādāja signalizācija.Lieki teikt, ka nozakts nekas nebija.Mani aizturēja apsargs un visu pircēju acu priekšā aizveda iekštelpās. Pats biju šokā!
Tā kā nezinu kas "pīkst", nācās apsargam izrādīt visu savu "bagātību" lai nu kāda tā būtu. Izrādās signāls nāk no "pīkstuļa", kas rūpīgi noslēpts grāmatā, kura pirkta gadu atpakaļ un bieži nēsāta pa lielveikaliem.
Vai nevajadzētu apsardzei parūpēties, lai šādi gadijumi neatkārtotos?
Morāle:
1. Visu pircēju acu priekšā, zaglis - morālie zaudējumi.
2. Visas personiskās lietas izrādīt apsargam, lai cik tās nebūtu intīmas - pazemots.
3. Process aizņēma daudz laika, tika nokavēts viss ko var nokavēt - ciesti milzīgi zaudējumi.

Kādas te cilvēktiesības?
Kādas te patērētāju tiesības?

R Raivo 16.04.2009

Apsargs tikaj dariija savu darbu vienkaarsi buusim iecietiigi viens pret otru un buus vieglaak dziivot

J Juris 16.04.2009

Man arī tā vienreiz bija, bet nebija tik pazemojoši.

L Loreta 16.04.2009

Apsargs nedrīkst Jūs pārmeklēt, to var tikai izsaukts policists, nevajag ļaut tādu bezpriģelu, cilvēks, kas zin, ka neko nav ņēmis, nedrīkst ļaut sevi vest kaut kādās telpās, lai policiju sauc, lai viņiem pašiem vismaz ir k-kādas problēmas pēc tam skaidrojoties, jo visbiežāk pēc šādiem starpgadījumiem tiek zaudēts laiks un vēl neatvainojas neviens par veikala nesakārtotībām, ka kāds aizmirsis pīkstuli iepriekšējos pirkumos neitralizēt.

A Apsargs 16.04.2009

Komentēja: Loreta 16-04-2009

*********************************************************************************************************

Kā tu zini, kadas tiesibas apsargam ir un kadu tiesibu apsargam nav? Visi ir tik gudri, ka riebjas!
Ja ir aizdomas par to, ka kaut kas varetu tikt nozagts, apsargs var palugt paradit personigas mantas. Ja negribi labpratigi uzradit savas mantas un ir aizdomas, ka varetu but veikta zadziba, apsargam ir tiesibas tevi aizturet un nodot policijai!

A Apsargs 16.04.2009

Andri, apsardzes darbinieks tevis minetaja gadijumā rikojas pareizi! Vinam radas aizdomas, ka tu esi kaut ko noadzis. Vins paludza tevi uzradit mantas un tas tev bija jadara saskana ar "Apsardzes darbibas likuma" 12. panta 4. punktu, ja negribeji sev problemas ar policiju. Apsargam nav jazile, esi tu zadzis vai tev pikst kaut kas, kas nopirkts pirms ilgaka laika. Vina pienakums ir tevi parbaudit un vins rikojas pareizi!
Pikstulus janem nost kasieriem, nevis apsardzes darbiniekam. To tu vari skaidrot pec tam apsargiem vai policijai, kas tev un kapec piksteja!

L Lepi 16.04.2009

Ja nav neko nozadzis tad jau viss labi un nav ko baidīties. Nepatīkami ir bet ko darīt, tads viņu darbs. Man gadās, ka sapērkos citos veikalos un aizmirstu to izņemt no somas, tad ieejot atkal veikalā un domā... Galvenais čeks palika mašīnā un tulīt saksies ..., par laimi nekas nepīkst.

U Uģis riktigais 16.04.2009

Man bija līdzīgs gadijums, bet citos veikalos. Biju nopircis "Latgalītē" TV distances pults komplektu /ar visu to sistēmu, ko monte ieks TV/, iegāju Gerkenā-sāk pīkstēt, eju ārā-arī pīkst.Man tā nepieleca, kas tur pīkst.Darbinieki uz mani tikai noskatijās, ka esmu kaut kur citur kaut ko nozadzis, bet neviens neko neteica.Tālak iegāju kādā citā veikalā, bet tur ejot ārā sāka pīkstēt.Apsargs mani paludz iziet cauri tam antenam bez somas-nepīkst.laižot cauri somu-pīkst.Tad atvērām somu, lai paraditu, ka man neka nav no ta veikala.Tad atveišķi katru lietu likam cauri antenai-nekas nepīkst.salikām visu atpakaļ somā-atkal pīkst.Baigās apnika ar mani ņemties, apsargs atdeva man manu somu un es devos tālāk. Es domaju, ka tā mana pirkta elektronika kaut ko pīkstināja.

L liiga 17.04.2009

tieshi taa! var jau izsaukt bet reekjinies ka polichi ne wienmeer uzreiz izbrauc - un sanaaks gaidiit dazhas stundas!!!

š šeherezade 17.04.2009

Uģi Riktīgais, labak nu saki taisnību, ka biji nospēris košļeni un košļāji, tāpēc arī Tu pīkstēji, bet apsargs neko atrast nevarēja...:D:D:D

L Loreta 17.04.2009

4 nodaļa, 12.pants, 4.punkts- "" lūgt, lai persona labprātīgi uzrāda personīgās mantas, transportlīdzekli vai kravu un tās atbilstību apstiprinošus dokumentus, ja šādas darbības ir paredzētas apsargājamā objekta apsardzes noteikumos. Ja persona, kurai lūgts uzrādīt personīgās mantas, transportlīdzekli vai kravu, atsakās labprātīgi to darīt vai pastāv pamatotas aizdomas, ka šī persona ir izdarījusi vai gatavojas izdarīt noziedzīgu nodarījumu, — attiecīgo personu aizturēt un nekavējoties nodot Valsts policijai. Ja persona nav sasniegusi 14 gadu vecumu, tās personīgās mantas drīkst pārbaudīt tikai šīs personas vecāku vai likumisko pārstāvju klātbūtnē un ar viņu atļauju. Ja nav klāt minētās personas vecāku vai likumisko pārstāvju, apsardzes darbinieks izsauc Valsts policiju.""
Ja cilvēks labprātīgi piekrit, tikai tad apsargs var pārmeklēt. Es nesaku, ka visi apsargi ir rupji un agresīvi, bet tieši visbiežāk ir nācies tādus redzēt, kas traucē normāli iepirkties, visu laiku staigājot pakaļ- man tas nav patīkami, jo es neko nenozagtu audzināšanas un apziņas, ka kādam būs vienalga jāsamaksā, dēļ, kā arī daudz šausmu stāstu dzirdēts, utt. Māsa Drogās pīkstēja, apsargs viņu paņēma aiz elkoņa, lielas pircējrindas acu priekšā un ieveda kaut kādā telpā, pārmeklēja, izrādījas elektrizējies eglīšu enģeļmats bija pielipis pie virsdrēbēm, viņai neviens neatvainojās, kopš tā laika drogās viņa nav iegājusi un es viņu saprotu, lieta ir attieksmē. Ja normāls un saprotošs apsargs, protams, ka var parādīt savas lietas, bet, ja viss notiek rupjā stilā, tad lūgtu saukt policiju.

P Pups 17.04.2009

Cilvēku ir daudz un dažādu. Līdz ar to nevienam nav uzrakstīts uz pieres-es neesmu zaglis vai es esmu zaglis. Ja vajag lai pārbauda.Kam sirdsapziņa tīra, tad nav ko raustīties. Bieži ceļoju un citas valstīs, staigā man pakaļ un skatās uz rokam vai arī ar kameru kontrolē kustību. Lai dara, man tas netraucē.Viņiem tāds darbs.

G Gunita 17.04.2009

HAHAHAHA Pups hahahahahahah

U Uģis riktigais 17.04.2009

šeherezade, košļenes es neēdu.Drosi vien, ka pati biji ta, kas svilpoja, lai sajauktu apsargam galvu, jo tas bija apģērbu veikals.

T toony 18.04.2009

es nāktu pretī apsargam, ja viņš to laipni lūgtu. ja attieksme būtu rupja - teiktu, lai skatās ko nofilmējušas kameras vai lai sauc policiju. tāpat nepiekristu rādīt mantas, ja somā būtu kas ļoti personisks...

A alkoholikis 18.04.2009

:) Ai man ar ta bija piksteeja cimdi, labi ka noskeneja pirms no manam kabatam izvilka nazi, plakenes skruggriezus u.t.t. :) nebiju zadzis vnk paradums nesat lidzi :)

A apsargs 19.04.2009

Komentēja: Toony 18-04-2009

Tad vina butu pamats tevi aizturet un tur tu nevaretu nu neko pikstet!

Loreta, ja xcilveks nepiekrit paradit savas mantas, tad apsargam jaaiztur shi persona. Ka to izdarit? Labpratigi diez vai kads naks lidzi apsargam. Naksies pielietot fizisku speku. Ne viens apsargs nav rentgens: ja cilvekam pikst, japarada, ja cilveks atsakas radit, tad nu sorry...pielietojot fizisku speku, jaaiztru shi persona, jo brivpratigi jau ne viens neies, bet spregat ta mes esam tik gudri, tik gudri...

Apsargs tev netrauce normali iepirkties! Vins dara savu darbu, kad staiga tev pakal!! Nepatik, ej uz tirgu, kur nestaigas pakal apsargs un tur iepercies! Es, cik eju veikala, bez problemam ieperkos. Apsargs var uz manim skatities, cik vinam tik! Mani tas netrauce. Tas ir vina darbs. Vinam jaskatas, lai kads ko nenozog, jo visu ar kameram piefikset nevar. Tev uz sejas nav rakstits, ka tev ir laba uzvediba un tapec tu neko nenozagsi!

P.S. Parasti dzivee tas lielas spregatajas ir sievietes, kuras maz ko sajedz, bet daudz sprega. Man nebutu ne kadu problemu paradit savas mantas, ja apsardzes darbiniekam rastos pamatotas aizdomas, ka es esmu kaut ko nozadzis, bet tadas aizdomas var rasties tikai tad, ja man kaut kas sak pikstet! Ir bijushi ari tadi gadijumi un es bez pretenzijam un problemam uzreiz radu savas mantas, nevis darit taa, ka tev pikst, bet tu stavi, brinies un apsargam ipashi tevi jauzludz uzradit mantas! Ir bijis, ka pikstulis kaut kur nenonemts... Paradi savas mantas, ja kas nopikst, un ej mierigi talaka, ja neesi vainigs. Ta stulba spregashana, savu "pravu kachashana"tev tikai laupis laiku un tev bus lielakas problemas ar policiju. Galu galaa, policijai jau tas pashas personigas mantas bus japarada+izteresi vairak laika un nepatikamaka saruna bus, jo policija var sakt meklet iemeslu, kapec tu apsargam neuzradiji mantas! Un, tas, ka tev tur kaut kas personisks, policijai var shkist nepietiekams izskaidrojums. Taa kaa neesat stulbi, bet saprotoshi! Ja kas veikala pikst, pieiet apsargs un paradiet vinam mantas! Nevajaga gaidit frazi: "Milo cilvek, vai varetu paradit savas mantinas?? Citadak man ir aizdomas, ka jus kaut ko esat nozagushi...ui, atvainojiet par rupjibu... Man ir aizdomas, ka kaut ko esat panemushi bez atlaujas!"

J josivs 19.04.2009

Bļin, ja es nebūtu neko nozadzis, un man kaut kas pīkstētu, lai apsargs pamēģina tikai mani ar spēku aizturēt, viņam būtu sūdi lielāki nekā vajag!!Nu neiešu es uz jūsu palīgtelpām un savas kabatas nerādīšu, sauciet poličus un tad jau tiksim galā!!!
Pielieto savu spēku kaut kur citur, ''apsargs'':D
Pat vistām jāsmejas:D

G Gunita 19.04.2009

Pielieto savu spēku kaut kur citur, ''apsargs'':D
Pat vistām jāsmejas:D
HAHAHAHA Smieklgi GAGAGAGAGAGA

S Sandis 21.04.2009

visi jau vienmēr vaino apsargus! tik slikti viņi ir! pastrādājiet jūs par apsargiem, pēc tam vairs tā nerunāsiet! riebjas lasīt! nopīkstēja.. oi aizturēja! pasaules traģēdija notikusi! neviens jūs par zagļiem nesauc, ja neesat zadzis! būtu pateikušies apsargiem, ka viņi jūs atbrīvo no šādām situācijām turpmāk!

š šeherezade 21.04.2009

Jā, atdzīstos, ka es svilpoju, lai sajauktu galvu apsargam un pievērstu Tavu uzmanību...izskatās, ka man tas izdevies!!!:)))))