www.sudzibas.lv RIMI Apkalpošana ar maziem bērniem

Rimi - Apkalpošana ar maziem bērniem

Pilnīgi vienmēr braucu iepirkties uz Rimi, jo man ir mazs bērniņš, un man ir izdevīgi, ka visu nepieciešamo varu iegādāties vienā veikalā. Ļoti neapmierina tas, ka šajā lielveikalā nav atsevišķas kases, kurās var norēķināties, ja līdz ir bērniņš. Pircēji, protams pa priekšu nepalaidīs...

Z

A agate 02.02.2010

Vai tad kādā veikalā ir atsevišķa kase?
Kautkā nekad nebija ienācis prātā kautko tādu prasīt, man ir divi bērni ar pusotra gada starpību, abi vēl mazi, bet es saprotu, ka tā ir mana izvēle, ka man ir bērni un, ka es viņus ņemu uz veikalu, jo atstāt citur nav kur. Un es saprotu, ka viņi činkst, un grib ātrāk tikt ārā, un es gribu, un arī apkārtējiem krīt uz nerviem... Bet atsevišķu kasi... Visu cieņu, tad jau arī invalīdiem atsevišķu kasi vajag, es pat to atbalstītu, jo, mums bērni izaugs, bet viņiem tas uz visiem laikiem!

A Ansis 03.02.2010

vismaz Rīgā lielajās Maksimās ir tādas

M Martasmamma 03.02.2010

cienijama maminja, pirms padsmit gadiem nebija ne Rimi, ne atsevishkjas kases, stavejam ar ratinjiem rindas tirgu, aukstuma un nekurnejam-pat prata nenaca.patiesi, paskaties uz invalidiem, ko tad lai vinji saka.
galigi izlaidusies ta jaunatne:D
driz prasis, lai kasieris ar visu kases aparatu pie ratiem pieiet:D

K Keita 03.02.2010

Sviests! Tu domaa, ja esi piedzemdeejusi, tad esi pasaules naba?? Kapeec gan veel kaadam buutu jaalaiz Tevi pa prieksu??

H haahh 03.02.2010

piekritu keitai.
Kautkada stulba mamina iedomajusies ka ja vinai ir mazs berns tad nu vina ir kada tur V.I.P?

M Mulkis 05.02.2010

Nu tad brauc uz savu veikalu, kur ir atsevišķa kase, vai arī izplāno savu nedēļās grafiku tā, ka iepērkoties Tev līdzi nebūs bērns.

A A. 18.02.2010

takie smewnie ljudi! v etoj strane ni4ego nikogda ne izmenitsa... pomoemu straana v kotoroj mi zivjom - LATVIJA- uze ponjatno-4to k 4emu...

rodite sami, interesno 4to togda skazete...

a v boljwix maximax takie kassi estj- specialjno dlja beremennix i dlja roditelej s malenjkimi detjmi... toljko narod u nas slepoj- ni4ego ne vidit, 4itatj ne umejut, nikogo krome sebja ne vidjat... i takie ze kassiri... rabotaja na kasse spec. dlja obsluzivanija roditelej s detjmi, obsluzivajyt vsex podrjad... inogda daz o4eredj v etu kassu boljwe 4em vo vse drugie...

A A. 18.02.2010

a esli e4o posmotretj 4to bilo 200 let nazad.. tak 4to teper... esli vam vsem i tak xorowo, nu i radujtesj. no esli sozdani vse uslovija dlja togo 4tobi bilo udobno zakupatsa vmeste s detjmi, inestojatj 4asami v o4eredi, s4itaju sverh tupostju etim ne poljzovatsa!

ž žurkaKornēlija 18.02.2010

Man arī vajag atsevišķu kasi un kasieri, jo pēc darba jūtos sagurusi, vēlos ātrāk tikt mājās un pagatavot vakariņas savai ģimenei, bet tas jau ir nieks salīdzinot ar māmiņu, kura visu dienu vāļojas pa mājām un vēl vēlas kaut kādas priekšrocības!!!Arī manam kaimiņam ar savu lielo kaukāzieti vajag veikalā savu kasi, jo sunītim nepatik ilgi gaidīt ārā...:))))))

T Tatjana 27.10.2010

aga, un taa ir gan rimi gan maksimaas, - ATRA kase tacu eksiste- rakstits-lidz 5 precem, invalidiem, maminam ar berniem! Un vienmeer maaminas ar beerniem staav rindas galaa, un staav visaadi ar saviem ratiem iepirkusies! Gribetos lai RIMI pievers uzmanibu un lai atra kase ir domata tikai tiem kam domaata!!!

- -fantazy- 31.10.2010

Kāpēc man būtu kaut kur jālaiž kāda māmiņa ar bērnu? Viņa ir tieši tāda pati pircēja kā es un NEKĀDAS priekšrocības tas viņas bērns viņai nedod!

Priekš šīm te īdētājām varu pateikt tikai to - ja netiec galā ar bērnu tad nevajadzēja dzemdēt un nepīkstiet te tagad par citiem kas jūs nekur nelaiž utt.. Kkas nepatīk atstāj - bērnu mājās!

P PircējsArīTēvs:) 01.11.2010

Atvainojiet bet Es jums nevaru piekrist jo PSRS laikos māmiņām pat bija atsevišķa rinda veikalos. Žēl ka te nav neviena iejūtīga cilvēka:(
Veikali šīs rindas izveido lai piesaistītu jaunos vecākus un tā ir veikala izvēle izveidot šo kasi, nevis māmiņu izlaidība. Ja būtu kase pensionāriem tad gan es gribētu redzēt kā jūs tur ielīstu un kačātu savas tiesības:D Dabūtu pa tauri un viss:D:D:D:D:D

R raida 01.11.2010

PSRS laikos atsevišķa rinda bija krievenēm, latvietēm neviens neko nedeva, nekādas atlaidas, tā, ka nevajag runāt.

P PircējsArīTēvs:) 01.11.2010

Kāda krievene? Nevajag mani te tagad apvainot. Esmu trīs bernu tēvs un man PSRS laikos bija atsevišķa rinda kā daudzbērnu tēvam.

, ,,,, 01.11.2010

PSRS laikos daudzbērnu ģimenēm valsts dāvāja mikroautobusu "Latvija" vai Volgu

R raida 01.11.2010

Dīvaini, man nekādi labumi krievu laikos nebija.Laikam dzīvoju uz Mēness.
Tēvijas kara invalīdiem un veterāniem gan bija atsevišķa rinda.To ļoti labi atceros.

, ,,,, 01.11.2010

NU tad Tu, Raida, nebiji tik nekaunīga un neko "netrebovala". :)

R raida 01.11.2010

Jā, krievu nekaunības man tiešām nebija.Bet iztiku ar to, ko dabūju un patiesi priecājos, ka nav vairs PSRS.Bet te izskatās daudziem pēc tās ir nostaļģija.
Bet esmu par to, lai Rimi būtu atsevišķa kase gan māmiņām ar bērniem, gan cilvēkiem ar maza skaita precēm, gan invalīdiem.
Tiem, kas saka, ka pati vainīga, ka apdzemdējusies un bērns nav nekāds iemesls atsevišķai kasei, tiem pašiem bērnu nav un viņi neko no tā nejēdz.

P Psrs 01.11.2010

Nu jau būtu jāaizmirst PSRS laiki!
Tagad nekā nav, tā kas bija PSRS laikos!
PSRS laikos visiem bija darbs, algu visi saņēma laicīgi un ubagoja tikai pēdējie sliņķi un plenči!
PSRS laikos jaunatne pa ielām tā nedauzījās un transportā arī deva vietas vecākiem pasažieriem, tagad tā visa nav!
PSRS laikos Latvijā bija 850 rūpnīcas, no tām 250 vissavienības nozīmes un 3 pasaules nozīmes, kas ir tagad? Tagad Latvija visu ir padirsusi un izzagusi!

Kaut arī PSRS laikos veikalu plaukti nebija tā pārblīvēti kā tagad, bet pliks neviens nestaigāja un badā arī neviens nebija! Turklāt PSRS laikos ražotā sadzīves tehnika bija 100 reizes kvalitatīvāka, nekā tagadējā!
Man vēl tagad VEF radioaparāts strādā un Radiotehnikas magnetafons ar pastiprinātāju strādā kā pulkstenis, jau 30 gadus strādā bez remonta! Tagadējā sadzīves tehnika strādā maksimums 4 - 5 gadi un pērc jaunu!
Rokas pulksteni "Slava" nēsāja mans tēvs, tagad nēsāju es un iet, neatpaliek ne pa sekundi!

Tā kā nevajag salīdzināt, nesalīdzināmo!

PSRS laikos cilvēki nemira no bada un visiem bija vienādas iespējas gan mācīties, gan strādāt, ko katrs sasniedza, tā jau bija katra paša izvēle! Tagad, ja tev nav pamatīga naudas žūkšņa, tad par augstāko izglītību var nesapņot.
PSRS laikos mēs paši visus referātus un diplomdarbus rakstījām, meklējām materiālus bibliotēkās, lasījām grāmatas un rakstījām. Tagad students vairs pat nezin kāda izskatās grāmata un atnāk uz eksāmenu, es šim prasu, lai izstāsta saviem vārdiem, ko sarakstījis diplomdarbā, šis nevar ne pušplēsta vārda pateikt! Tātad, samaksājis un kāds viņa vietā to darbu izdarījis!
Tāpēc jau esam tādā pakaļā, ka diplomi nopirkti, bet paurītis ta tukšs. To jau va redzēt pēc mūsu valdības gājieniem! TIKAI MUĻĶIS CER, KA PACEĻOT CENU GŪS PEĻŅU!

P PircējsArīTēvs:) 01.11.2010

Kāda nostaļģija, trīsbērnu mātei un tēvam atšķirība no tiem kam ir mazāk bērnu bija piem, kafija utt. To piemēru minēju jo te komentāros bija
(cienijama maminja, pirms padsmit gadiem nebija ne Rimi, ne atsevishkjas kases, stavejam ar ratinjiem rindas tirgu, aukstuma un nekurnejam)
Bet bija. Un ta nav nostaļģija, bet fakts.