www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi Āgenskalns - Slikts serviss

Šodien ieejot veikāla 8.30 no rīta, pavērās ļoti jauks tikko ceptu maizīšu aromāts, bet pieejot pie bulciņu stenda izliktas bija prečīzi 0 rimi ceptās bulciņas. Veikals veras vaļā 8.00 darbā jaierodas vismaz 30 min iepriekš (tas nozīmē, ka 7.30 bulciņu cepējai jau jāstrādā savā darba vietā, nevis jaieiet pa veikala durvīm iekša uz garderobes pusi) lai uz veikala atvēršanās laiku viss tiktu izcepts un izlikts, un vismaz top 5 pirktākajām bulciņām būtu jābūt pieejamām pircējiem. Kur skatās veikala vadība, jo šī pārdevēja noteikti nav ieinteresēta veicināt veikala labklājību, bet gan rada tiešus zaudējumus veikalam. Ap šo bulciņu ''stendu'' grozījās 4 pircēji, kas aizgāja neko nenopirktdami un vīlušies, tāja pašā laikā blakus veikals maxima tika apdāvināts ar ekstra pircējiem. Esmu šī veikala patstāvīgā apmeklētāja, bet šis jau liek domāt, ka turpmāk būs jaizvēlas cits veikals kur nav tukši plaukti, īgnas pārdevējas un bardags ar piestumtiem noliktavas ratiem, karstākajos iepirkšanās laikos.

18.12.2019

B

N Noboby 18.12.2019

Tev bulciņu atkarība vai? Kā Tu zini kāds viņai ir darba režīms? Domā ka tur ir tikai viena cepēja? Daudzos veikalos jauno cepumu izliek stundu pēc atvēršanas ar cerību pārdot vēl vakardienas bulciņas vai arī lai nesakalst līdz pusdienslaikam kad nāk vairāk pircēji

B bulciņas 18.12.2019

esat pietuvināta persona šim veikalam ?
tas ko dara daudzos veikalos ir viens,bet šādos lielveikalos ir cita politika,precei jābūt izliktai no rīta uz veikalu atvēršanu .un ja reiz es norādu ka izlikts bija 0 tad arī iepriekšējo dienu bulciņas tur nebija.paldies atkarības man nav , bet ja reiz cilvēks ir nozīmēts strādāt konkrētā amatā ir jauzņemas atbildība par sava darba neizdarīšanu un šī nav pirmā reize šim konkrētajam veikalam ,kad par pircējiem netiek domāts vispār . ja darbinieks nespēj izpildīt savu darbu ,varbūt jāstrāda ir citur...

BondsBonds 18.12.2019

5 eiro par smalkmaizītēm noteikti veicinās kāda labklājību. Diez vai par to vispār jēga nodarbināt cilvēku tajā laikā.

B biznesaklients 25.12.2019

Jūs laikam esat tā veikala bulciņu eksperte. Kāpēc nesaucāt menedžeri vai veikala direktoru lai izteiktu sūdzību turpat un tad?

L LionardsS 18.12.2019

Latvijas iedzīvotāji ļoti agresīvi noskaņoti pret pārdevējiem un citiem, kuri nodarbināti apkalpošanā. Ļaudis, vai pārdevējs un bulku cepējs ir jūsu kalps?

V Veroniqqque 18.12.2019

Ja darbiniekam darba laiks sākas 8:00, tad tas tā arī ir. Un nekādas 30min ātrāk viņai nav jānāk un jācep (jāpārdod, utt.). Es uz darbu nāku 7-10min iepriekš, lai pārģērbtos, bet ne jau tāpēc lai sāktu darbu ātrāk, un par šīm 10,20,30 min ko Jūs piedāvājat sākt agrāk 99% darbadevēju nemaksās. Ja Jums patīk savā darbā strādāt par velti tad uz priekšu. Bet nevajag to pieprasīt no visiem.

B bulciņas 18.12.2019

šai konkrētai specializācijai līgumā ir noteikts ierasties darbā 7.00 , tieši tā iemesla dēļ lai prece tiktu piedāvāta klientam jau 8.00 kad tiek atvērts veikals.

K Kriiksis 20.12.2019

@bulciņas Sakiet, kurā Rimi bijāt? Cik man zināms Āgenskalnā ir DIVI Rimi veikali. Un zinu, ne vienmēr uz veikala atvēršanu ir iespējams paspēt visas bulciņas izlikt vitrīnā un nedaudz sapratnes arī vajadzētu. Kā jūs zināt cikos darbinieks ieradās savā darbā vieta? Sēdējāt klāt un pulksteni skaitījāt?

⛔️ 18.12.2019

Es gribu bulciņas! Daudz daudz bulciņu!

Cūkurgailis 18.12.2019

dīvaini - aromāts pavērās, bet bulciņu nebija! kas tad tur smaržoja?

Saivii 18.12.2019

itkaa aromaatu saozh nevis saredz... varbuut kko piipee pa celjam uz darbu ?

Saivii 18.12.2019

Tu vinjas liigumu lasiji ?

C Cilvēki no laukiem 18.12.2019

Izskatās ka tu tur strādā,un vienkārši gribi ieriebt savai kolēģei.

bulciņ, tu esi pārāk cieta un veca, laiks uz miskasti!

Cūkurgailis 18.12.2019

mirāža...liels izsalkums mocīja

ē ērglis99 20.12.2019

Kur tev bija problēma iepriekšēja diena nopirkt smalkmaizītes un apēst no rīta? Tu tagad apvaino cilvēku, bet kā tu zini kā viņai darbs sākas 7:00?

O Otis 25.12.2019

Es tavā vietā no rīta neštopēt sev vēderā bulkas, bet apēstu kādu auzu putru. Attīra vēderu, atvieglo organisma darbību, nerodas sūdzības internetā.