RIMI/ Super Lielupe pārdevējā Džuljeta - Briesmīgs, agresīvs serviss

Šodien, t.i. 19.09.2020. sestdien no rīta pēc smagās darba nedēļas vēlējos iepirkties RIMI veikalā ar labu noskaņojumu. Pretī saņēmu kasieres Džuljetas agresiju, apkalpojot mani jajā brīdī, kad palūdzu izdot atlikumu 5 eiro nevis vienā papīra naudas zīmē, bet monētās. Pie tam man "nevainīgs" lūgums normālā balss intonācijā "saņēmis" pretī kliegšanu pie tam vārda "statistika" uz manu 1 kasieres 10 kliegšanas vārdi. Izskatās, ka kasiere Džuljeta( 19.09.2020. kase Nr.3 Čeka Nr.63/355695) gribēja '"izgāzt" visu sakrājušos agfesiju uz pircēja, t.i. šajā gadījumā es. Ja es vēlētos sev sabojāt noskaņojumu sava brīvdienas rītā - es ietu iespējams vai uz tirgu vai citur - vai konkrēti ši pārdevēja ir dzirdējusi par vai par kaut minimālu apkalpošanas kultūru? Es Elvīra mans kont.tālr. 29468559 lūdzu noskaidrot un pieprasu skaidrojumu. Vēl plānoju sazinātie ar RIMI vadību, jo tīmekļa vietne norādītais konkrēti RIMI Lielupe tālrunis nav sazvanāms.

H Helsu 19.09.2020

Tatad ja jums neizdod 5 e monetas, bet gabala ir pamats sakt skandalu? Tac sanematies, citiem cilvekiem tiesam ir istas problemas dzive, a jus tik kaski meklejiet. Atgadinajuma pateiksu, ka kase ir diezgan ierobezots skaits monetu un kasieriem biezi medz but problemas ar atlikumiem, jo vnk cilveki vairuma maksajot dod papira naudu un tadel monetas ta pat atdod, jo jums vajag butu diezgan neapdomigi.

Iedzeriet nomierinosu teju un priecajaties ka vienigais par ko dzive sudzeties ir, ka kasiere izdeva naudu ne ta ka lauvu karaliene velejas...

alergologs 22.09.2020

Jums vajadzētu labāk piezvanīt, aprunāties uz 67080142, nevis Rimi vadībai.
Lai izraksta kādus nomierinošos, savādāk ir pamats sākt uztraukties, ka veikalā ne tādās vienībās izdota nauda spēj radīt šādas smagas psiholoģiskas ciešanas.