www.sudzibas.lv RIMI Apkalpošana

RIMI/ Olimpija - Apkalpošana

Šodien iepirkos Rimi, Olimpijā un gāju norēķināties uz pašapkalpošanās kasēm. Nejauši vienas preces svītrkods noskanējās divreiz. Pieaicināju pārdevēju, lai noņem man otrreiz ieskanēto preci nost. Pārdevēja uz mani paskatījās ar tik negatīvu skatienu un sašķobītu seju, jo viņa tak redzot, ka ir jānoņem nost pēdējā prece. Nevajag viņu mācīt.
Pēc tam šī pati pārdevēja piegāja klāt pie kolēģes, kaut ko sāka čukstēties un arī otra uz mani skatījās ar nosodošu skatienu, it kā es visas pārdevējas uzskatītu par stulbām būtnēm. Piebildīšu, ka sarunājās krievu valodā.
Esmu vairākkārtīgi saskārusies ar lielveikalu, it īpaši RIMI un Maxima apkalpojošā personāla nelaipnu attieksmi. It kā vairs nevajadzētu būt pārsteigtai, bet šodien no RIMI veikala izgāju ar sabojātu garastāvokli un ļoti nepatīkamu pēcgaršu pēc iepirkšanās.
Es saprotu, ka pārdevēji saņem zemas algas, bet, velns lai parauj, tak nestrādājiet darbu, kas Jums riebjas un nevajag savu negāciju izgāzt uz citiem cilvēkiem. Ne velti es labāk izmantoju pašapkalpošanās kases, lai nevajadzētu pie kases skatīties uz tām mūžīgi neapmierinātajām sejām, jo bieži vien iegādātās preces kasiere nevis noliek, bet met.
Es neprasu manā priekšā klanīties, bet pildīt savus darbus ar cienīgu attieksmi.

Saivii 14.02.2020

A ko jums uzvilkties- nu paskatijaas ne taa? nu aizgaaj chuksteeties? ko citu taam vistaam tur dariit pa 12h straadajot? Juus, sevi cienoshs pirceejs, - paskatiaaties, samaksaajaat un aizgaajaat, viss. Nav ko njemt pie sirds mazaak apdaavinaatos...

BondsBonds 14.02.2020

Izklausies pēc garīgi nelīdzsvarota cilvēka ar tieksmi uz narcisismu.

S Sannija 15.02.2020

"...sarunājās krievu valodā."
Vai tiešām tas ir tik svarīgi,kādā valodā viņas sarunājās? Viņas sarunājās savā starpā, kāda jums darīšana gar svešu cilvēku sarunu?