www.sudzibas.lv RIMI epidemioloģisko prasību neievērošana

Rimi Latvija Zoom - epidemioloģisko prasību neievērošana

Labdien!
Rimi Latvija t/c Zoom apsardzes darbinieki sistemātiski sejas maskas nelieto atbilstoši epidemioloģiskajām prasībām. Maskas regulāri karājas zem deguna un pat mutes reizēm nosedz tikai daļēji. Situācija nemainīga un novērojama katru reizi apmeklējot konkrēto Rimi. Epidemioloģisko prasību neievērošana fiksēta gan no apsardzes darbinieku puses, kas uzrauga apmeklētāju ienākšanu ar groziņiem (tādējādi ir pastāvīgā tuvā kontaktā ar Rimi apmeklētājiem), gan no apsargu puses, kas pastaigājas pa veikalu un it kā uzrauga kārtību. Diemžēl, paši to neievērojot un tādējādi apdraudot simtiem veikala apmeklētājus katru dienu.
Cerot uz situācijas konsekventu un drīzu atrisināšanu,
ar cieņu
Agnese.

G golden eye 09.05.2021

Jūs paši "klienti" staigājot pa veikalu,ne to vien dariet. Ļoti bieži vazājaties bez maskām pa zāli un uzvelkat tikai ,kad jāmaksā pie kases. Noteikti "Jūs" saņēmāt aizrādījumu,tāpēc sūdzaties. Jo redzies,"klientiņš" tak visu varens ir,kā tas sanāk,ka tagad pārdevējs vai apsargs man te aizrādīs?!
Kas attiecas uz Rimi un Maximu-BEIDZIET ŠITĀM AITĀM LAIZĪT PAKAĻAS PAR KATRU SĪKUMU.

S smukulis 09.05.2021

Viņiem visu dienu tajās maskās jāsvīst, liecies mierā.

B burbulissss 09.05.2021

Ja tevi tas tā apdraud, sēdi savā alā.
Pirms covid visiem bij pilnīgi pie vienas vietas, ka kasiere kasē šņaukājas, pircēji veikalā abgrabstija visas preces un ar tik "netīrām" rokām vēlāk ēd veikalā iegādātos, bet ne mazgātos augļus /dārzeņus.. Tagad pipec, cilvēks grib ievilkt svaigu gaisu bez tās agro plēves pie sejas un viena princese saceļ brēku. Tādiem indivīdiem, kā tev ir vieta tikai 4 sienās un skafandrā.

A Aga79 09.05.2021

Oho...cerēju uz konstruktīvu risinājumu, bet rādās, ka šis portāls tiek izmantots negāciju izgrūšanai un pieņēmumu izteikšanai. Vajag jau mācēt uzburt drāmu un pašizdomātus sižetus:)))
Ja interesē fakti - tad tie ir izklāstīti sūdzībā.
Sūdzības mērķis bija LV izvirzītās prasības masku lietošanai attiecināt uz visiem vienādi, jo īpaši tiem, kuru darbs ir saistīts ar lielu cilvēku apriti.
Un nē, man neviena neko nav aizrādījis, nav bijis iemesls, jo atšķirībā no Rimi Zoom apsargiem, visu ievēroju. Kopējā sabiedrības labuma dēļ.
Par pašiem Rimi darbiniekiem visu cieņu - viss tiek ievērots!
Relax:))