www.sudzibas.lv RIMI Nenormāla situācija Rimi

Rimi Audēju iela - Nenormāla situācija Rimi

Rimi uz Audēju ielu liela problēma. Katru dienu strādā tikai viena vai maksimāli divas kases no sešiem, pa desmit cilvēkus gaides pa 5 minūtes katrais.. Es katru dienu kavēja darba. Tak ir nenormāli. Kad es prasu kasieriem kāpēc tā iznāk viņi rupji man atbildēja. Lūdzu vajag kaut ko darīt es teicu atkal katru dienu kavēja darbā.

veesaa007 18.08.2017

Interesanti- kas tas ir- vajag kaut ko darīt. Domāju, ka droši var iesniegt savus priekšlikumus Rimi vadībai. Tāpat arī Maximas vadībai. Un pārējiem lielveikaliem, kur trūkst darbinieku.

Dainis 18.08.2017

Tas, ka jūsu kavējat darbu, jau nav lielveikala vaina, neviens jūs tur ar varu netur, izrādiet iniciatīvu un pārejat strādāt uz Rimi, būs jums visas iespējas labot situāciju un darbu arī vairs nekavēsiet!

alergologs 21.08.2017

Es kavēju darbu, jo stāvēju rindā pēc bulkām. Smiekli nenāk? Pagriez modinātāju 20 minūtes atpakaļ, dabūsi gan bulkas gan būsi laikā darbā.