I ingrida kildisa 04.04.2008

dddddddd

I Inga 30.07.2008

Teiksu atklaati macos rimanaa 2 gadu, nesmu apmeirinata jamaksaa liela nauda bet stundas notiek 2 nedeljaa... kuras tu atseedi un skolotaja pa to laiku pastaigajas

M marta 30.07.2008

ja namlsdos, 36 PTV juglā, vrb. 34, vai 32 :D tur šuvējus, kurpniekus un frizierus apmāca... a tie kursi pa lielu naudu pāris mēnešu garumā - sviests kkādas... es savu ērkulu tādiem "meistariem" neuzticētu...

L leila 30.07.2008

iesaku rigas 34.avs(tagad saucaas modes un stila vidusskola), kur nav jaamaksaa par maaciibaamn itin nekas, tikai tik, cik par materiaalu iegaadi, jaamaacaas 2 gadi ja iet peec vidusskolas, un maaciibas ir un ir arii praxe un otraa gada otrais pusgads ir lielaa praxe-beidzot skolu ieguust sertifikaatu kaa plasa profila frizieris, un var iet straadaat gan lv gan aarpus lv-(pati maaciijos par frizieri sajaa skolaa un esmu 99% apmierinaata)

S Sergejs 22.08.2008

esli ruki iz zadnici, to nikakaja 6kola nepomozet...

K Kristina 29.08.2008

Uzhas 4to vi nesete... Riman narmaljnaja 6kola u4us na tretem kurse i menja ustraivaet... ja 6itaju 4to menja nau4ile za dva etix goda uzhe mnogamu... i ja o4enj davoljna a to 4to vi neumejite ile uvas 4tota nepolu4aetca eto uzhe ne prablema v 6kole a v vas...

2 24 15.09.2008

nevkojem slucaji nesovetuju idti vam tuda ucitsa, plotish bolwiji dengi+ sama pokupaes DOROGUWEJI materiali a obrozovanija nekakova

H ha 10.12.2008

RIMAN ir peedeejais suuds, ja es to buutu jau pirs staasanaas zinaajis, tad notekti mekleetu alternatiivas! Nevienam neiesaku tur maaciities! Es maksaaju 65Ls par 4 dienaam meenesii, taas pasas dienas maacamies tikai liidz 13.00. Vai tik tiesaam nemaakam savaadaak atmazgaat naudu?

M Missperson 02.03.2009

kO jūs varat dirst... pats iZmācijos par friZieri -modelētāju esmu ļoti apmierināts skolot.Beata L. un ĻENA :D ir vnk pasakainas ...varētu teikt īstajā vietā un ja tiešām tev rokas neaug no dirsas un esi apņēmības pilns(a) droši iesaku tiekties pēc sava... PirmajĀ pusgadĀ ir stundas kĀ ARī PRAKSES PAMATI PIEKDIENāS OTRaJĀ PUSGADā tiešām ir 2vreiz -nedēļā jo tev iet prakse ..bet ja tu sēdi mājās pats nemeklē modeļus un neko nedari TAd TEv nav ko Tur darīt ... nevens tev neko nepienesīsis klāt ... Liels pAldies skolotĀjiem esmU ļoTi apmierināts ...

O O_o 08.05.2009

ciest nevaru stos komentarus vinji ir pilnigi preteji ej nu saproti kam taisniba ;/

S Skaistumkopšana 27.05.2009

Es tagad pārdomāju iespēju vai iet mācīties tur uz vasaras kursiem.Neteikšu, ka cenu ziņā skola no dārgākajām, vienīgi, ja tiešam pašam sava matu kosmētika vēl jāpērk, tad zinu kur ir 15Ls dārgāk, bet skola pati sniedz materiālus darbam, piemēram, Beautek.Pat nezinu kur labāk.

S Sanda 23.09.2009

Piekrītu dažiem jauniešiem par lielo samaksu, bet ziniet frizieris ir tā profesija, kurā ļoti daudz ir jāiegulda pašam, ja to neizmanto, tad nu nekā no tās profesijas, kā arī ir jāzina vai gribi riktigi par ko tādu kļūt un attīstīties..., jo es pati mācījos šai skolā un teikšu, ka nebija nemaz tik traki, ja ir uzņēmība, novēlu veiksmi, un meklējat obligāti modeļus tas ir svarīg, i kā arī apmeklējat visas lekcijas, par to Tu izmet lielu naudu!
Lai veicas topošais frizieri...
Sveicieni skolotājiem!

A Anna 23.09.2009

Frizieru pasniedzēju pienākums ir iemācīt GRIEZUMU.
Materiāli, perves ir figņa.
Neesmu friziere.Grāmatvede.
Varu krāsot un visu citu pat labāk kā puse frizieru ar pieredzi.
Tomēr FRIZIERIS prot GRIEZUMU.
TĀ IR FRIZIERA PAZĪME.
kas riman es gan nezinu.

A AnnaS 24.12.2009

IESAKU RIMAN! Lieliska skola! Vinmer censas sekot tendencem un uzlabot bazi, un tas kas skola eksiste jau ganriz 20 gadus ir liels raditajs! Gan es gan draugi visi ljoti labi iekartojusies!! Bet ja rokas aug no vienas vietas, tad nekas napalidzes, atnak dazhi, kas negrib macities, neko nejedz un nevar, un tad sez un vaino skolu! Dargie, ja pasi nako nemakat, navainojiet skolu, jo skola nav ta burvju vieta kas jums zinashanas galva caur trubinju ielies!

P.S. 34ja man draugi macijas, teica ka pedejais suds, jo nu ko jus gribiet no valsts, tagad jau ekonome uz visa, ari uz skolam, tapec neiesaku, Esmu dzirdejusi ne ipasi pozitivas atsauksmes no draugiem un pazinjam

E Emamorada 24.12.2009

Nu come on! Ar skolu viss ok! paldies skolotaajiem! Vinji ir superiigi, pieredzejusi pasniedzeeji! Sorry Leila, 34.to atziist arzemes? Es aizgaaju uz Riman, mana masiica aizgaja uz 34, tikai ar dazhu gadu starpiibu! Kad vinja aizbrauca uz Sveici un meginaaja iekaartoties, tur neviens nesaprata kas tas tads Number 34 ir! Pat kurjozi bijushi! Iedomaajies tu atnac kaut kada salona un saki ka tu maciijies Hairdressing school Nr 34:))) sava profesija vinja beigas nekur nevareja iekartoties! Ar skolotajiem Nr 34:)) ir problemas, man liekas vinjiem viss stafs janomaina

L Liene 29.08.2010

JAUTĀJUMS: Vai kursos var sākt mācities ar 9 klasu izglītību?Un dabūt akridēto apliecibu. Jau iepriekš paldies :)