Rihards Šneiders - Ģitaru piegāde

Caur ss.lv pasūtīju gitāru jauniešiem, pilnā komplektācija, tika norādīta konkrēta ģitāra (krāsa).

Pasūtījums momentāli tika pieņemts, sarunāts, ka tā tiks nogādāta uz pasta nodaļu.
Līdz tam viss ok. Ģitāra tika atsūtīta, samaksāju ar pēcmaksu, lai paku dabūtu.

Saņemot ģitāru, konstatēju, ka nav īstā. Mēģināju rakstīt uz norādīto e-pastu: [slēpt]@inbox.lv (tur sūtītājs parādās Jānis Liepiņš), lai kaut kādā veidā varētu vienoties par ģitāras samainīšanu, jo visi esam tikai cilvēki. Nav atbildes.

Mēģināju sazvanīt pa tel. 252-83-594, sākumā pacēla, teica, ka īstais ģitāras pārdevējs ir izbraucis, vakarā būs atpakaļ, tad arī atzvanīs un vienosies kā to visu atrisināt. Neatzvanīja.

Arī e-pastā joprojām nav atbildes.

Esiet uzmanīgi pasūtot no šī piegādātāja, ss.lv ir vairāki sludinājumi.

G

S smart666 08.11.2014

Tak ir adrese norādīta, kur viņus atrast.
Izrunājies pa labam vai sliktam :)

S savka1980 03.02.2015

Я заказал у этого человека гитару. Гитара пришла на почту по предоплате. Я заплатил 55 Евро и получил гитару. Когда я раскрыл упаковку., там было не то что я заказывал. Я отправил её обратно. Деньги мне не возвращают. Номера телефонов постоянно меняют. Это чистой воды мошенники.
Буду писать на них в ВИД. Занимается коммерческой деятельностью а налоги не платит.