www.sudzibas.lv Rihards Borovkovs (www.ishop.id.lv) Slikts pakalpojums, krāpšana

Rihards Borovkovs (www.ishop.id.lv) - Slikts pakalpojums, krāpšana

Neiesaku iesaistīties ar šo cilvēku nekādos darījumos. Sola izveidot uzņēmuma internetveikalu par pieņemamu cenu. Izraksta rēķinus priekšapmaksai, it kā par šablonu iegādi. Darbs netiek realizēts, slēpjas, neceļ telefonu. Saņemto priekšapmaksu neatgriež. Esiet uzmanīgi!

Me

Le len4ik23 14.02.2018

jomajo es arī zaļeķela, es viņam iedevu 100 eur avansā un viņš tā pat dara, neatbild uz epastiem utt rakstīšu par šito malaci zajavu uz orgāniem

Jo Jonsons Babys 15.02.2018

1. len4ik23 es Jūs nepazīstu līdz ar to beidziet mani apmelot.
2. mesjee Jums tika izskaidrots kāda problēma ir, kas tiek risināta, problēmas risināšana neaizņem 5 minūtes. Par darbu Jūs neesat samaksājuši, jo vienojāmies ka par darbu tiks samaksāts pēc darba padarīšanas. Jūs e-pastus lasiet? Vai nē? Jums tika nosūtīts šablons un moduļi, kas ir piesaistīti Jūsu domēnam, kā arī uz Jūsu hostera, kuru Jums ieteicu ir viss šablons un moduļi, mapē ftp. Tagad saprotu kāpēc Jūsu iepriekšējais web izstrādātājs ir pārtraucis darbu, jo Jums patīk uzmākties, tas skaidrs, jo tirgojat automašīnas.

Jo Jonsons Babys 15.02.2018

Rēķinu esat lasījis tur skaidri ir teikts arī darba pabeigšanas termiņš 15 marts!

Sigita Bronze 15.02.2018

Esmu Jonsona pusē :)

Bet es - Riharda.

R2 R2R 18.06.2018

Sveik,
Jā, viņš ir krāpnies, nenoved darbus līdz galam, pazūd ar visiem avansiem, maina telefona numurus, slēpjas utt...