AtrisinātaRigawalk SIA - Krāpšana

Nesen uzgāju mājaslapu "Rigawalk.com", iegādājos tur apavus, mājaslapā rakstīts, ka viss ir 100% autentisks, tad kādēļ man tika piegādāti fake ķīnas replikas? !
Citi jautās kā es to secināju? - apavu āda ir dzeltene kam oriģinālā nevajadzētu būt, kaut kādi diegi spīd, kur tiem nevajadzētu pat būt! Šuvuma vietas ir šķības!
Nevienam neiesaku, pārdod replikas apavus pa reālu apavu cenu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.01.2020

Uzņēmuma Riga Walk pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

E

A Atsauksmes. lv 01.09.2019

"Citi jautās kā es to secināju?" Nē, citi jautās, kā tu iepriekš neizsecināji, ka šis ir krūmu veikals, bez fiziskās ofisa adreses un ar domēnu .com

R RigaWalk Pārstāvja atbilde 30.10.2019

Sveiki! Šeit raksta no Riga Walk. Kādi pierādījumi, ka apavi ir "fake" jeb neīsti? Vai Jums ir rēķina numurs? Mēs pārdodam tikai oriģinālus apavus.

R RalfsBincins 16.03.2021

Jūs fckn jau 2. cilvēkam atbildāt "kādi pierādījumi, ka apavi ir neīsti?" Te vajadzētu pretjautājumu "kādi pierādījumi, ka apavi ir īsti?". Jūs nevarat neko parādīt man, lai atbildētu uz šo jautājumu. Ja jūs eksistējat kā internetveikals, tad, pasūtot preces, cilvēki jums uzticas, jo jums, nabagiem, nav reāla noliktava kā tas ir citiem veikaliem vai arī veikals, kur šos apavus var apskatīt reālā dzīvē, bet jūs pasūtat kaut kādas indiešu taisītas huiņas un apkrāpjat cilvēkus. Lūdzu tad vai nu mainiet preces un pārdodiet oriģinālus, vai arī taisiet savu ķīniešu biroju ciet un atrodiet citu darbu!
Paldies