Rīgas zobārstniecība SIA - Bojājums veselībai

Man ir 73 gadi. Zobi palika tikai 12 gab. Kas notiek pēc zoba izraušanas, man ir labi zināms. Un tas ir mans pirmais murgs.
Pirms sešiem mēnešiem es izrāvu zobu pie Dr. Kazaka Man bija slikti pēc tas, tikai 3 dienas, pēc tam viss bija kārtībā.
Es atnācu izraut vēl vienu tieši tādu pašu zobu, bet no otras puses. Es izturēju 17 dienas. Es dzēru antibiotikas kursu. Nepalīdzēja. Sāpes 10 punktu skalā no 5 līdz 8.
Mani nosūtīja pie daktera Kazaka, 3 dienas un viss ir kārtībā. Rēķins 27.50 €.
Kāpēc man jāmaksā ne tikai par sliktu sniegtu pakalpojumu, bet arī par medicīnisko kļūdu novēršanu?
Kurš būs atbildīgs par maniem sāpēm un manu veselības stāvoklī?
Blaumaņa iela 17 Rīga Latvija - LV-1011 (Juridiskā adrese)

V

H Helsu 15.09.2020

Vai tad zobarsts vainigs, ka jums palikusi 12 zobi? Jums pasam sini sakara ir jauznemas atbildiba, ka lidz sadai situacijai esat nonacis. Zobu rausana tomer nav tik vienkarsi organismam parciest un rekinot jusu vecumu dzisana jebkura gadijuma bus ilgaka. Un iekaisums pec rausanas nu tiesam nav izslegts un ar to ir jarekinas. Veselibu jums nakotne 😊