www.sudzibas.lv Rīgas zivs Briesmīgs restorāns!

Rīgas zivs - Briesmīgs restorāns!

Labdien,
pirms nepilnas nedēļas rezervēju galdiņu restorānā "Rīgas zivs".
17:30 saņēmu zvanu no restorāna:"Labdien, vai Jūs esat tā, kas ķipa rezervējusi galdiņu uz pulksten 18:00"
Es:"Ķipa jā" :D
Iegājām restorānā - neviena nav, tikai priekšā tukš galdiņš. Pa labi telpa ar vel vienu galdiņu un gardrobes pakaramie, pa kreisi- jau vairāk galdiņu un bāra lete, bez bārmeņa, viesmīļa. Nedaudz uzgaidijām, kamēr viesmīle parādijās -melnā, pabalējušā kreklkleitā, melnās zeķubiksēs un Ugām līdzīgos zābakos. (Tas taču ir restorāns - tādos zābakos???)
Jau gribēju apgriezties un doties projām, bet draugs apturēja - varbūt ēdiens būs labs...
Apsēdāmies pie galdiņa ar saburzīto galdautu, saplēsu zeķubikses pret galda apakšu. Labi, gadās! :D
Es pasūtīju buti, bet draugam piedāvāja balto lasi, kas nebija ēdienkartē. Puse no dzērieniem dzērienkartē nebija pieejami.
Ēdieni bija tik sāļi, ka zivs garša tik pat kā nebija jūtama. Es savu buti neēdu. Balto lasi atnesa tik jēlu, ka no tā tecēja kaut kāda sarkana sula...dīvaini??
Meitene kad viņu vajadzēja nebija atrodama - čaloja ar puišiem virtuvē. Tīrot galdiņu, atspiedās ar celi uz krēsla - RESTORĀNS!!! PIEŅEMAMI???
Bija 3 pavāri, vecumā izskatījās, ka varētu vel vidusskolā mācīties. Pavāri visu laiku skraidīja pīpēt un uz to istabu, kur gardrobe, rakstīt īsziņas.
Tā nu pagāja mūsu romantiskās vakariņas Lāčplēša dienu atzīmējot! :)

K

donna b 14.11.2012

izklausas briesmigi un saksim ar to, ka nosaukums šai vietai ari ir stulba.