Rīgas Viļņi SIA - mānīšanās

Jau 2019. Gada Rudenī abonēšanas kampaņas laikā, abonējot žurnālu, tika solīti dāvanu kuponi top-shop veikalā. Saņēmu žurnālu, saņēmu dāvanu kuponu, bet izrādījās, ka, lai saņemtu kaut ko no solītajām dāvanām, konkrētajā veikalā jāpiemaksā krietnu summu, jo dāvanā ir tikai atlaide, iepērkoties par noteiktu summu, un tā nav maza. Ar viņu "dāvanu" ir kā pasakā par zemniek meitu, kura aiznesa kungam zvirbuli - dāvanu it kā deva, bet faktiski tā aizspurdza... Protams, neviens neabonē žurnālu papildlabumu dēļ, bet šis stils ir aizvainojošs. Agrāk kopā ar žurnālu saņēmām kādu kalendāru, un bija patīkami. Tāpat skaidrs, ka arī kalendāra vērtība bija abonēšanas cenā, bet nu prasa atbalstīt vēl citu bodi. Uzrakstīju Ptac, pienāca atbilde ka nekā nelikumīga nav. Jocīgi, bet fakts.