www.sudzibas.lv Rīgas Tūristi pārkāpj Latvijas pilsoņu tiesības

Rigas Turisti - pārkāpj Latvijas pilsoņu tiesības

Nesen iepirkšanās portālā ZIZU nopirku vienas dienas ekskursiju uz Traķu pili un Viļņu, kuru organizēja "Rīgas tūristi". Liels bija mans pārsteigums, kad kāpjot autobusā uzzināju, ka ekskursijā brauc divi autobusi: krievu un latviešu. "Latviešu" autobusā ir latviešu valodā runājoša gide, bet "krievu" autobusā - krievu valodā runājoša gide. Viss jau būtu jauki, ja vien man kāds pirms tam būtu pajautājis vai es neiebilstu baudīt ekskursiju krievu valodā, jo, nezinu pēc kādiem parametriem, tiku ieskaitīta "krievu" autobusā. Komunikācija ar aģentūru notika latviešu valodā un man neviens nejautāja vai es vispār saprotu krievu valodu. Tika pārkāptas latvijas pilsoņu tiesības, jo likumdošana nosaka, ka man ir tiesības saņemt pakalpojumus valsts valodā.
Gide mums bija lieliska (pretenziju nav), bet pret aģentūru man ir lielas pretenzijas.
Esiet uzmanīgi izmantojot "Rīgas tūristu" pakalpojumus, jūs var sagaidīt nepatīkami "pārsteigumi".

F fifa 21.11.2011

Tas ir nieks, ka gide runā krieviski, bet es braucu vasarā ar firmu TRAVEL RSP, un gide Dace Vaivode piedzērās !!!

_ _dea_ 26.03.2012

Brauc pa lēto (zizu), saņem kvalitatīvu pakalpojumu "Gide mums bija lieliska" un vēl sūdzās, fui... varēja tak gidei palūgt, lai pastāsta latviski, to kas nav saprasts.

I inta94 01.10.2012

Vai kāds ir braucis ar Rīgas Tūristiem slēpošanas tūrēs? Lūdzu pakomentējiet..gribu braukt, bet baidos iekrist :)

S Sancho_ 14.12.2012

Kā cilvēkiem nav kauna. Kā var teikt, ka piedzērās? Kurš klāt stāvēja?

Esmu pateicīga Dievam, ka viņa bija mūsu gide. Tik atsaucīga, humora pilna un ieinteresēta savā darbā. Lai katrs pēc tādām medicīniskām manipulācijām tik pašaizliedzīgi veiktu savu darbu. Bravo!

G gargoyle 28.12.2012

Esmu regulārs braucējs šādos viendienas braucienos ( jā, atzīstos, jā, pa lēto), bet līdz šim nekad nav gadījies nekas forsmažorisks it īpaši jau ar "Rīgas Tūristiem", kas sen darbojas un vispār jau ir gana latviska kompānija. Man smagas aizdomas, ka pati kundzīte droši vien laicīgi nepiereģistrējās braucienam, kā dēļ arī palika latviešu autobusam "aiz borta". nesen braucu uz Šauļiem, tad vieni vispār ieradās pirms tam nepiereģistrējušies un cēla traci, ka nevar sēdēt, kur grib. Aunam auna daba.