Rīgas starptautiskā autoosta - Smēķēšana uz perona

Šodien no 17.00 līdz 17.45 10.peronā gaidīju reisu Rīga-Cēsis 17.45. Pirms mūsu autobusa bija reiss Rīga-Valmiera. Divi puiši smēķējā elektroniskus cigaretus. Vai tiešam tas Rīgas Starptautiskā Autoostā ir jau atļauts? Vai LDZ apsardzes funkcijā nav iekļauts kontrole? Priekškam tad videonovērošana?

Dainis 23.10.2017

IR elektroniskas cigaretes ar nullīti nikotīna, kas būtībā ir parasts aromatizēts tvaiks.

Ne "aromatizēts tvaiks', bet smirdošie dūmi!

Dainis 23.10.2017

Kā teiksi tu labāk zināsi.

Sv sviesta afēriste 23.10.2017

Kāds sakars LDZ apsardzei ar autoostu?

Kāds sakars LDZ apsardzei ar autoostu? - - - LDZapsardze "apsarga" Rīgas Starptautisko Autoostu.
nav mēģināts pieiet pie šiem jauniešiem un laipni palūgt atkāpties no Jūsu komforta zonas.Nevis ķērkt vai bubināt, bet laipni palūgt. - - - Kontrolēt kartību Rīgas Starptautiskā Autoosta teritorijā ir LDZapsardzes pienakums!

Es es 10.07.2018
Stavu Pļaviņu pieturā,gaidīju autobusu Preiļi- Rīga.

Stavu pļaviņu pieturā, gaidīju autobusu Preiļi - Rīga. Zinu ka bieži autobusi pieturā, kas atrodās netālu no viršu benzintanka nestājās, tāpēc pacēlu roku, bet šoferis pat nenoreaģēja. Tas viss notika šodien 10.07.2018.

Be Beāte Stalbava 21.07.2018
Slikts serviss

21.07.2018 autobus Rīga- Valmiera 8:50
Laikā neizbrauca, uzņēma tik daudz stāvošos pasažierus, ka rada diskonfortu sēdošajiem. Pretīgi braukt. Esmu vīlusies!

Be Beāte Stalbava 21.07.2018

Śoferis bij nelaipns

As Asavka8585 10.01.2019
Ilgi

Время отправки было 15:10, шофер вышел т стоял еще курил 10 минут , в итоге отправились в 15:25