www.sudzibas.lv Rīgas starptautiskā autoosta Krustpilī aiziet uz tualeti un autobuss aizbrauc bez pasažieriem!

Rīgas starptautiskā autoosta - Krustpilī aiziet uz tualeti un autobuss aizbrauc bez pasažieriem!

22.07 plkst 21: 45 no rīgas autoostas izbrauca autobuss rīga - krāslava es iesēdināju savu 13 gadīgu krustdēlu, norunājot, ka krāslavā viņu sagaidīs tētis, bērns zvana 12: 00 naktī ka krustpilī ir aizgājis uz tualeti un vēl ar vienu sievieti ir palicis autoostā! Sieviete bez maka, bez telefona. Paveicās, ka telefons bija līdzi! Piezvanija tētim un prasija lai paņem bērnu no krustpils!
Paveicās, ka pēc stundas brauca autobuss uz baltkrieviju un savāca sievieti ar bērnu un aizveda uz daugavpili!
Krāslavā pajautājām šoferim kur 2 pasažieri, viņš izlikās par muļķi ka nevienu neaizmirsa!
Sausmas, un sūdzēties autoostā var tikai elekroniski!
Un šoferis nenes nekādu atbildību par saviem pasažieriem, vai atbrauca vai nē līdz galapunktam! Tāda mūsdienu sabiedrība!

Dainis 25.07.2018

Neaizmirstat, ka primāri par savu bērnu ir atbildīgi vecāki, nevis autobusa šoferis.

č Čupakabra 25.07.2018

Autobusa šoferis ir atbildīgs par pasažieriem! Bērns un vēl viena sieviete bija pasažieri. Tātad šoferis ir gan atbildīgs, nav ko aizstāvēt.

L laimers 26.07.2018

Pirmkārt - kāds šeit vispār sakars ar Rīgas SAO?
Otrkārt - tā tikai vēl pietrūka lai autobusa šoferis sāktu meklēt pasažierus pa tualetēm.

U urugvajaparagvaja 26.07.2018

Jā, jā, Liepājas Ivanu arī šoferis neredzēja...