Rīgas starptautiskā autoosta - Kafeinicas apkalpošana

Esmu ljoti soketa, par jauno autoostas pardeveju kafeinica: (Ar ko lai sak - saksim ar to ka 6dien 11 no rita gaju ar draudzeni paest... Mus loti nelaipni apkalpoja, un paedu voenkarshi negarshiigi... Kad paedam paseedejam un padzeram kafiju un parunajamies.. Pec kada laicinja atnaca pazinjas un iegadajas paris alinus (Rita stimulam ;)) ta ka iegadajas 0. 5 nepiedavaja pat glaziites... Pectam piegajam pie pardevejas un pajautajam plasmasa vienreizejas glaziites (Kuras var nopirkt par 10sant) vinja paskatijas uz mums ar lielu biedejoshu aci un pateica neee!!! Man liekas ka jums nav 18 g. Un ludzu aizejiet no sejienes (Kads vispar sakars? No kura laika glazitem ir nepiecieshami dokumenti, varbuut es velejos ieliet to sulinju ko es nesen nopirku... Nu labi ja pase butu bijusi lidz butu es paradijusi.. Bet lieta jau nav tajas glaziites... Bet taja ka jutos apkaunota : () labi tad mes izstikam bez tam glaziitem un gajam apsesties pie cita galda kur nebija musu iereibushie un trokshnainie draugi... (Bet tie pec laika atkal piegaja.. Pec kadam 10 min mes nolemam pasuutit salatinjus.. Kurus diemzhel mums ari neiedeva jo teica lai mes dodamies prom jo mes skali uzvedamies (Kautgan mes vnk sedejam un dzeram tasiiti teju)!!!

E