www.sudzibas.lv Rīgas starptautiskā autoosta Tualetes tīrība, "siltais ūdens"

Rīgas starptautiskā autoosta - Tualetes tīrība, "siltais ūdens"

Labi pieņemsim, ka sabiedriskā vietā tualete ir maksas, (kaut gan tirdzniecības centros ir bezmaksas tualetes) , bet kāpēc tajā maksas tualetē nav siltā ūdens? Visapkārt netīrība, netīras birstes, spainis ar nesaprotamu, netīru šķidrumu, kabīnītes tik netīras itkā mēnesi nebūtu kopts un nežēlīga smaka. Briesmīga vieta, autoostā strādā nevīžīgi darbinieki kuriem pie kājas viss, kas tur notiek, viņi nestrādā priekš klientiem. Žēl, ka cilvēki ir spiesti iet uz tādu vietu, tikai tāpēc, ka citas tuvumā nav. Tādās vietās bail pieskarties pat durvju rokturim, nezin kādas infekcijas un sēnītes tur ir izaugušas pa to laiku, kamēr tur tā "kopj", pat sausajā tualetē nav tik traka smaka kā autoostas tualetē. Labāk būtu tualetes sakārtojuši nevis bezjēdzīgas reklāmas taisījuši!