Rīgas sociālais dienests - Attieksme

Vēlos dalīties pieredzē ar visiem tiem, kuri nobrieduši meklēt palīdzību Rīgas sociālajā dienestā.
Sociālās palīdzības organizators Laukšteina, super, tāds cinisms un neprofesionālisms.
Domāju, ka šajā dienestā jāstrādā cita tipa cilvēkam.
Biju uz konsultāciju paņēmusi līdz visus dokumentus, pēc dokuemtiem mēs atbildām ģimenei, kurai vajadzētu piešķirt kompensāciju īrei un komunālajiem, bet tā vis nenotika.
Redziet, kā ģimenes ārsti saka un cilvēki, kas tur jau ir bijuši, tikšānās reizē nedrīkst vilkt savas drēbes, kuras, piem.: ir nopirktas 2009.janvārī, kad man vēl bija darbs. Ir jāuzvelk piem.: vecākas drēbes, vēlam pelēkos, tumšos toņos, jārunā pieklusinātā balss intonācijā .
Es tā nebiju izdarījusi.
Tavos dokumentos Laukšteina arī neiedziļināsies, putrosies pa gadu šur vai tur, nu vienkārši nelasīs.
Man vēl bija situācija, ka ir īpašums laukos, mazs zemes pleķītis uz kā atrodas māja, kas ir kā kultūrvērtība, līdz ar to, pat gribot, nevaru pārdot . Zemes pleķa vērtība tagad varētu būt ap 150 Ls. Tā kā elpot var dziļi, jo neko ar to iesākt nevar, lai finansiāli sev palīdzētu.
Bet nevienam tas neinteresē, izrādās lēmums tiek pieņemt uz vietas, starp tiem pašiem sociālajiem (respektīvi vidēji 5 cilvēku subjektīvs lēmums).
cilvēki, ja jums ir bērns un esat bezdarbnieks kopš 2009.gada februāra, tas vēl nenozīmē, ka Jums palīdzēs. Laukšteina pat neizlasījas izziņu no skolas, ka mans bērns iet 1.klasē.
Vārdu sakot dienā pēc Laukšteinas apmeklējuma, es raudāju, tad biju apatīska un neizpratnes pilna, kāpēc maksāju nodokļus, ja valsts pieļauju tādu situāciju, ka man ir vajadzīga palīdzība, atbalsts.
Paskatieties nva.lv vakanci sociālās palīdzības organizators, alga no 340- 400 Ls, tā kā šiem laikiem viņiem nemaksā maz, pat skolotājam maksā 250 Ls, nu tā.

Z

Z Zane12 19.03.2010

Paldies par viedokļiem visiem!
Es iesniegšu oficiālu sūdzību par atrakcijām SD un nosūtīšu Nila Ušakova birojam izskatīšanai.
Par to mātes būšanu, gan mani līdzcilvēki un draugi zinās labāk.
Pastāvot vārda brīvībai, laikam jau tomēr kur gribēšu, tur rakstīšu.
Paldies, visiem, kas piedalījās sarunās.

I iLZE 22.03.2010

Piem., Vidzemes Priekshp. Socialo Dienesta inspektori A. Sviku reti kad var sazvaniit. Un ja sazvana, tad noliek klausuli un nerunaa.

KO TAS VAREETU NOZIIMEET?

B BM 22.03.2010

Tikai to, kas jūs visi viņai jau piegriezušies.

N niks 24.03.2010

Zane! Nedomā ka esi visuvarena! Aizej pie šīs darbinieces un palūdz likuma skaidrojumu, izstāstīs un būs lieta darīta. No Tevīm piedod man par izteicienu nāk tik daudz negatīva palasot komentāru un ja kaut kur ej, tad nenorādi ka esi pārāka, protams pazemoties ar nevajag. Darbinieki vadās pēc likumiem! Un nestāsti ka jāiet tumšās un vecās drēbēs. Un protams ja ir īpašums nepienākas nekas, kaut tas maksātu piecus santīmus, gribētu redzēt Tavu īpašumu par 150 LVL, NOPIRKŠU. Sociālajā dienestā neviens netiek strādāt par zilām acīm, un kaut kādu radu būšanu, bez augstākās izglītības, ja neesi kompotenta šajos jautājumos, tad nelej ūdeni. Vispār esi sarakstījusi vistīrākās muļķības, citreiz kad kaut ko raksti, tad padomā pirmkārt par sevi, vai kādreiz nebūs jāatgriežas tur pat kur biji!Lai tev veicas!

S Soc to Ilze 25.03.2010

Zinojiet LD!

C chavs 27.06.2010

Atņemiet nodokļus no tiem 340-400 ls SPO algām un tad paskataties, kas sanāk uz rokas!

M marijazeltina 25.11.2010

tadas situacijas var palidzet labklaibas ministrija skolas iela 28 Riga uzrakstiet divus iesniegumus kas jums uz sirds un kadu palidzibu jums atteica ka ari pievienoiet dokumentus kopijas kas jums ir un registreiet kanceleja man tas lidzeja man tagad ir ko iedot paest berniem un gimenei var but 2 ipasumi

# ##### 26.11.2010

Bet patiešām izskatās---ka tev tās uaugstākās ir uzdāvātas, jo pat iztekties sakarīgi neproti!
Un --ja tev ir pieejams internets---tad neraksti te, bet ieej attiecīgās mājas lapās un iepazīsties ar likumiem, noteikumiem un t.t.

A Almanta 26.11.2010

Autorei taisniba par to apgērbu.Tad vēl kas ja ludzat palidzibu, naks uz majam skatities ka dzivojat.Nedo Dievs bus vecs dators, Tv, rādio un nebus viss noplucis un nodzerts var ari nepalidzet.Tas viss jau sen zinams.

Z Zieds 26.11.2010

Esmu šokā par komentāriem (pārsvarā pilniem ar gramatikas kļūdām), kuri uzbrūk sūdzības rakstītājai. Maksāju valstij ik mēnesi ap Ls 700 NODOKĻOS un uzskatu, ka man IR tiesības grūtā brīdī lūgt atbalstu. Drīzāk tiem, kas mūžam dzīvo tikai uz pabalsteim, nepienākas nekas. Un tas, ka man labas drēbes un svaigs remonts dzīvoklī nekādi nevar traucēt - to taču bērnam neizbarosi, ja zaudē darbu vai kas cits slikts notiek.

A Almanta 26.11.2010

Tak komenti no pokemonu paaudzes, kuriem mamma ar teti visu uz paplates atnes.Ja tef ir grits bridis dzive, šajā valstī visi vēl tev vairāk palidzēs nogrimt, apries, apsmies un vel ar kaju iespers.Neviens nepalidzes.Ja kadam palidz, tad smukak kaķēnam, jo redzi smuks, pretī neruna un pūkains.

T toAlmanta 26.11.2010

Es ari domāju kā jūs!

M marijazeltina 26.11.2010

es zinu ka jutas sis cilveks man iet vel smagak jau pusgads es nepadosies neka

T toLaukšteina,kolēģi 27.11.2010

Ārprāc jūs trādājat tādā iestādē, un tā varat publiski atļauties ķengaties internetā, kāda jums valodiņa, kauns un negods, mes par Jums uzrakstīsim sūdzību, jo ta nevar un Jums zane iesaku doties uz tautas balsi.

B bta 27.11.2010

Jā ka darbinieks tā var atļauties, cilvēkus apsaukat kuri iet palidzību lūgt.

B bta 27.11.2010

Nesmukums Laukšteina, pa visu Latviju, vai kauns uz ielas nebūs rādīties???

M Maija 28.11.2010

Tā arī nesapratu, vai Laukšteina ir vecene vai vecis. Leksika gan ir izcila valsts ierednim/ierednei. Ak, māte Latvija, viena no viskorumpētākajām valstīm Eiropā.
Esmu sen parliecinājusies, ka caur izglītību pie mums nekur tālu tikt nevar.

T toMaija 28.11.2010

Kāda ta izglītība padomā.Daudzi perk darbus un tik sanem diplomu, kad jastrada neko neprot.

A Aelita 02.12.2010

Zane12 Ja tev pienākas, tad raksti sūdzību...

B Biezaisnabags 03.02.2011

Jā, ir tāda aita kā Laukšteina. Bet viņa vienīgā tāda tur ir, pārējās darbinieces patiešām izturas ar izpratni pret cilvēkiem kas nonākuši grūtā situācijā, viņas izskaidro pastāsta kādi dokumenti ir vajadzīgi, kur tos var dabūt, - bet ne jau Laukšteina.
Tas vienkārši jāizbauda uz savas ādas, to vārdos nevar iztāstīt. Rodas tāds iespaids ka kādai amatpersonai viņa būtu radiniece.
Pa cik man ir ''PAVEICIES'' ka viņa ir manas ielas inspektore man situācijas ir bijušas daudzas un dažādākas. Ja šiem inspektoriem nebūtu tik lielas pilnvaras, es atklāti nāktu ar savu pieredzi par šo maitu.
Esmu redzējis kā viņa izmanto cilvēka nezināšanu par likumiem, un atsaka pieņemt papīrus, tai vietā lai paskaidrotu kur un kā var dabūt kādu no izziņām. Es personīgi kad eju šādam iestādēm, neatkarīgi vai tur būs normāls cilvēks vai maita, vienmēr visus likumus izstudēju internetā. Savādāk jau nevar.
Un te lasīju komentārus, secinājums ir viens: divi ''niki'' ir viens un tas pats cilvēks vārdā Maija Laukšteina(tas kurš tur ar rupjībām mētājās)