Rīgas sociālais dienests - Attieksme

Vēlos dalīties pieredzē ar visiem tiem, kuri nobrieduši meklēt palīdzību Rīgas sociālajā dienestā.
Sociālās palīdzības organizators Laukšteina, super, tāds cinisms un neprofesionālisms.
Domāju, ka šajā dienestā jāstrādā cita tipa cilvēkam.
Biju uz konsultāciju paņēmusi līdz visus dokumentus, pēc dokuemtiem mēs atbildām ģimenei, kurai vajadzētu piešķirt kompensāciju īrei un komunālajiem, bet tā vis nenotika.
Redziet, kā ģimenes ārsti saka un cilvēki, kas tur jau ir bijuši, tikšānās reizē nedrīkst vilkt savas drēbes, kuras, piem.: ir nopirktas 2009.janvārī, kad man vēl bija darbs. Ir jāuzvelk piem.: vecākas drēbes, vēlam pelēkos, tumšos toņos, jārunā pieklusinātā balss intonācijā .
Es tā nebiju izdarījusi.
Tavos dokumentos Laukšteina arī neiedziļināsies, putrosies pa gadu šur vai tur, nu vienkārši nelasīs.
Man vēl bija situācija, ka ir īpašums laukos, mazs zemes pleķītis uz kā atrodas māja, kas ir kā kultūrvērtība, līdz ar to, pat gribot, nevaru pārdot . Zemes pleķa vērtība tagad varētu būt ap 150 Ls. Tā kā elpot var dziļi, jo neko ar to iesākt nevar, lai finansiāli sev palīdzētu.
Bet nevienam tas neinteresē, izrādās lēmums tiek pieņemt uz vietas, starp tiem pašiem sociālajiem (respektīvi vidēji 5 cilvēku subjektīvs lēmums).
cilvēki, ja jums ir bērns un esat bezdarbnieks kopš 2009.gada februāra, tas vēl nenozīmē, ka Jums palīdzēs. Laukšteina pat neizlasījas izziņu no skolas, ka mans bērns iet 1.klasē.
Vārdu sakot dienā pēc Laukšteinas apmeklējuma, es raudāju, tad biju apatīska un neizpratnes pilna, kāpēc maksāju nodokļus, ja valsts pieļauju tādu situāciju, ka man ir vajadzīga palīdzība, atbalsts.
Paskatieties nva.lv vakanci sociālās palīdzības organizators, alga no 340- 400 Ls, tā kā šiem laikiem viņiem nemaksā maz, pat skolotājam maksā 250 Ls, nu tā.

Z

B BM 19.03.2010

Ko tu te dirs, kaza????!!!

Z Zane12 19.03.2010

Kā zini, ka esmu kaza, varbūt āzis?

Z Zane12 19.03.2010

Bet uzrakstīju, lai viss uzzin šo jauko sistēmu, bet komentētājs Laukšteina laikam citu leksikonu nepazīst. Man ir divas uagstākās, tāpēc biju aizmirsusi, ka dažs vēl no koka rāpjas lejā.

B BM 19.03.2010

Mazāk dirs, vairāk saņemsi! Toties sēdi ar savām divām "uagstākām" pilnīgajā dirsā un vazājies ar pastiepto roku, traucējot cilvēkiem strādāt un vispār nejēdzot, kādu palīdzību sniedz valsts un kādu - pašvaldība. Tas pats, ka aptiekā pieprasīt tapetes pārdot! Tā kā vēl nav īsti skaidrs, kas te mums no koka knapi nokāpis. "Uagstākās" kaut piecas jebkura kaza var dabūt, samaksājot kur vajag. Bet darba devēji jau nav stulbi, ņem darbā ne viltus diplomus, bet darbiniekus, līdz ar to tu arī sēdi nevienam nevavajdzīga. Būtu tavas "uagstākās" ko vērtas - ar diedelēšanu nevazātos apkārt, piesedzoties ar bērnu. Bērni ir daudziem, bet tikai sliņķiem un debīliem liekas, ka pats bērnu esamības fakts dod viņiem kādas tiesības vai privilēģijas. Ej strādāt!

Z Zane12 19.03.2010

Paldies, par negāciju. gramatika vēl tā, katrā ziņā par komentētāju iespaids ir radies, nu toč nekas vairs nepalīdzēs, ik pēc pāris vārdiem rupjības. Pats sevi labi, nu ļoti labi pasniedzi.
Lai Dievs nedod Tev kādreiz nonākt ar pasniegtu roku, es maksāju nodokļus, tāpēc nevis roku pastiepu, bet grūtā brīdī gāju pēc palīdzības.
Aizzej kādreiz uz baznīcu, tāds negāciju koncentrāts vēl nav redzēts, nu rupjības jau Tevi raksturo.
Neesi domājis pāriet uz balderjāņu tējiņām?
Laikam jau personīgi pazīsti Laukšteinu, ka tā cepies, bet manai sūdzībai uzsit reitingu, paldies Tev.

Z Zane12 19.03.2010

Jā, un pārskati savu pareizrakstību, godājamais Laukšteina!!!

B BM 19.03.2010

Piekritu, normālie cilvēki pat krīzē ir uz izķēršanu, bet tādas ... māk tikai diedelēt. Bet uzzinot, ka PĒC LIKUMA nekas nepienākas, auro Internetā tai vietā, lai darbu meklētu. Tā tev arī vajag, lai tak tava mīļā baznīca tev arī palīdz, ja uzskati to par visu problēmu risināšanas ceļu.
Uzrunāt cilvēku ar sieviešu uzvārdu vīriešu dzimtē - jā, gan liecina par baigo izglītības līmeni. Nav brīnums, ka jau gadu bez darba esi.

Tik tiessaam daune!

B BM 19.03.2010

Jaaaaa, palidzibas darbinieks vainigs, ka vinjai nekas nepienakas! uhu.Butu pieskirusi palidzibu - gan ta darbone liktos baigi milja!

Z Zane12 19.03.2010

Nu, ja Jums jau laikam gadiņu 16 vai 17?
Uzminēju.
Bez tam ir skaidrs, ka rakstītājs ir vīr.dz., tas niks sievu .dz., vēl neko nenozīmē.
Bet Laukšteina nezin kāpēc klusē, laikam sakautrējās/ -ies?
Nefiga, sīkie, no dzīves neziniet, tāpēc man ir vienaldzīgs Jūsu viedoklis.
Ja Jūsu vecumposms paskatītos kādreiz arī vakarā raidījumus LTV1, tad dzirdētu, ka tāds viedoklis par sociālo dienestu nav man vienīgajai.
Tad jau visas ģimenes, kas nonākušas šādā situācijā, Jūs sauciet tā.
Nu tad jau ziedot.lv ir slikts u.c. organizācijas, bet nezin kāpēc tās atbalsta Latvijas iedzīvotāji, uzņēmēji? Laikam jau kaut kas valsts sistēmā īsti nav kārtībā?
Pārmaiņas pēc ieejiet kādā darba portālā un aplūkojiet proporciju starp darba meklētāju CV un darba sludinājumu skaitu.
Variet vēl ņemties, ja vēlēšanās vēl, bet es savu pateicu un vairāk jau ar "rozā " nesarakstīšos.

B BM 19.03.2010

Jā, nu bet protams, visi, kas tev nepiekrīt, noteikti ir sīkie vai veči! Loģika pilnīgi 100%-īga! Nabadzīte, neizdevās valsti apkrāpt, vai-vai!

B BM 19.03.2010

Juutu liidzi autores tuviniekiem, iipassi beernam - taada maate ir kronis visam!

B BM 19.03.2010

Можно подумать, что работница службы выдумывает законы! Их выдумывает выбранное вами правительство - вот и пожинайте плоды! Мне тоже не дали помощь, потому что у нас есть кредит и такой же крошечный, никому ненужный кусочек земли! Но не дали на основании закона - так вот там написано, таким как мы не положено ничего, и там не написано - можно ли и за сколько этот кусочек продать, но раз есть - фига. Вы же граждане явно - голосуете, вот и получайте привет от слуг народа.

B Baņkieris 19.03.2010

Nu redziet biedri, te lūk jums ir tā sistēma, kas darbojas arī politikā un saucās viņa "Kāpēc ne es!"
Tāpat kā politikā, tāpat arī šajos dienestos salien blatņiki un nav svarīgi, ka viņam ir smadzenēs viena rieva un tā pati no cepures, tāpat nav svarīgi, ka viņš neorientējas likumdošanā! Svarīgi ir tikai tas, ka viņš ir kādam lielam cilvēkam rada gabals un šim lielajam cilvēkam šis rada gabaliņš bija kaut kur jāiekārto! Tā lūk, tāpēc arī ir, ka atnākot uz vietu, kur vajadzētu jūs izklausīt un censties jebkādā variantā palīdzēt, jūs vēl tiksiet nolamāts un pajautāts "ko atvilkies?"
Diemžēl tāda nu ir tā mūsu māte Latvija kļuvusi! Kas pie tā vainīgs? Paši! Kāda tauta, tāda ierēdniecība! Un sliktākais ir tas, ka tam nav redzams ne gals, ne mala!

B BM 19.03.2010

Pārraksti to māju un zemi uz savu māti vai brāli, un būs tev miers. Bet ja darbiniece nešķita laipna (lai gan es viņu saprotu), jāsūdzās viņas tiešajai vadībai, nevis šeit. pati ar savu rīcību neizskaties vecāka par 16 g.!!!

B BM 19.03.2010

Kā man apnika šītādas te ņauvas, kas tikai cer uz valsti!

Z Zane 19.03.2010

Lēmumu - atteikumu jau var apstrīdēt. Ja ir pārliecība, ka saskaņā ar normatīvajiem aktiem palīdzība pienākas, tad vajag apstrīdēt atteikumu.

B BM 19.03.2010

Rakstiet sūdzību man, norādot precīzi SD nodaļu, kur viss notika, darbinieces vārdu-uzvārdu, datumu un laiku. Kā arī precīzi norādiet, kā tieši izpaudās viņas pazemojošā attieksme vai jebkas cits, kas Jūs neapmierināja kā apmeklētāju. Izskatīsim Jūsu sūdzību un atsūtīsim Jums oficiālo atbildi. Ja Jums atteica likumīgi - norādīsim normatīvo(s) aktu(s), uz kā pamata tāds lēmums tiek pieņemts.
Ar cieņu,
N. Ušakovs

U ughu 19.03.2010

ja tev neinteresē šeit sēdošo viedoklis, ko tad te lien ar savu problēmu un lasi citu viedokļus? pārdod savu kompi, būs iztikšana kādam laikam.

+1!