Rīgas Satiksme - transports

Sveiki, katru rītu braucu ar 16. trolejbusu uz skolu, katru rītu trolejbuss ir pilns, vienu rītu vispār domāju mani nospiedīs tur. Jautājums - vai nevar no rīta puses virzienā Pļavnieki - Šmerlis ierīkot papildus trolejbusus vai varbūt būtu iespēja ieviest kādus pāris garos trolejbusus?
Un vēl viens jautājums, vai nav plānots brīvdienās ieviest 11. maršruta trolejbusus pirms 7 ?

K Krista 29.11.2012

jaa, tam es piekriitu vajag vairaak lai 16 kursē.
un vel vecās pensionares grūstās ka viņām ir tiesības tikai sēdēt

N Navaruizdomatniku 30.11.2012

Pensionāriem tagad ir braukšana par velti. Zinu, ka tantiņas - draudzenes satiekās trolejbusā, vizinās un pļāpā. Arā pastaigāties ir taču auksti.

T terjers 30.11.2012

Jā tagad ir tā, kas maksā stāv kājās, pendži pirzdami izgāžušies sēž un bezjēgā braukalē. Riebjas tā Rīgas Satiksme. Un kur vēl tie smirdoņas bomži!

Minesota 07.12.2012

Tāda pati figņa ir 3. un 50. autobusā. Vai tad tiešām uz saviem mazdārziņiem ir jābrauc tajā laikā, kad visi brauc uz darbu. Rīgas svētkos vispār bija šausmas. Braucām ar 3. autobusu uz Spilves lidostu. Itkā jau laiks, ka visiem ir jābūt savos mazdārziņos. Tā jau autobus pilns, bet tantuki spraucās iekšā ar savām riteņu somām VIens pensis vispār iekāpa ar trimmeri :D