www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme transporta kontrole e talons

Rīgas Satiksme - transporta kontrole e talons

Sveicinati! Negribu nevienu apvainot, bet biju shokaa. Izlasiju informaaciju, ka esot tads e talons, par kuru jasamaksaa Ls 1.50 un brauc 24 stundas no registreshanas briizha ar jebkuru sabiedriskaa transporta lidzekli.
Diena bija saplanota un pie meitas atbrauca divas draudzenes. Ieplanojam ekskursiju visai dienai, un lai nebutu jatere liekaa nauda - nopirkaam 3 e talonus un saakaam savu ekskursiju Riigaa. Kur nu vien vareeja braukt, tur arri braucaam. Izbraukaadamies visu dienu, atbraucaam maajaas ar 4.tramvaju. Te peekshnji Kleistu ielaa iekaap 4., , baabas'' (atvainojos par izteicienu). Ienesaas vagonaa, saaka taureet, , biletes'', talonus''... Nu ja... Man sirds ir mieriiga, jo ar braukshanas papiiriem viss ok! Tagad, viena no, , smalkajaam'' kontroliereem mani uzaicina maksaat soda naudu, jo talons neesot deriigs. Es saku, , Kaa?'' Meitas draudzenes uzreiz skataas lielaam aciim, ka draudzenes teetis brauc par zakji tramvajaa. Es tai sievai saku, , Bet es tachu pirku e talonu 8.00 no riita, un tagad ir plkst 17.30. 24. stundas nav pagaajushas. Talons neesot registreets - shii man taureeja pretii... Nu kaa nee, ka es braucu gan ar trolejbusu, gan ar autobusu. Vajagot registreet peec iekaapshanas. bet es saku - pameeginiet, talons jau ir registreets. shii novilka gar aparaatu, iedegaas sarkana gaisma ar uzrakstu -, , talons jau ir registreets'' nu ko? taa es stresaa izkaapu no tramvaja aaraa...
Miilie cilveeki! es domaaju, ka par shaadiem kadriem ir jaaraksta suudziba RS. Esiet uzmaniigi. un ja ziniet, ka jumas ir taisniiba, censhaties visiem speekiem to panaakt, zinaadami, kaada ir situaacija Latvijaa.

N nujaaa 20.07.2009

nemaz nezināju ka ir tāds e-talons :0

N nu bet... 22.07.2009

Domāju, ka daudzi kontrolieri paši vēl īsti nav iebraukuši šajā padaīšanā.

K karina 22.07.2009

man liekas ka mums latvija ir topa sakuma aurot un pazemot, bet tad kad izradas ka tomer nav taisniba pa kluso mesties krumos bez nekadas atvainiosanam...

V Vilnis 15.03.2011

Šodien bija jauka dieniņa. Noķēra mani par zaķi, kautgan no e- talona ir noskaitīts brauciens. Kontroliere Silvija Vjatere "laipni" paskaidroja, lai braucot uz Rīgas satiksmi un pārbaudot e-talonu vai nēsot bojāts un par savu konsultāciju noplēsa 2.00 Ls. Protams es e-talonu pārbaudiju tuvējā kioskā, tikai tur uzrāda, ka brauciens noticis ??? Un e- talonam nēsot nekādas vainas. Iesaku Rīgas satiksmei izmakāt KONTROLIEREI Silvijai VJATEREI prēmiju, jo šī jau sākusi ķert ne tikai zaķus! MALACIS!

H harijs 15.03.2011

Ko kāp ārā, - te jau bija atbilde, tātad reģistrēts. Un vajadzēja novilkt šai pa muti par izrunāsanos!

J janka 21.05.2011

Pashi provocee uz vardarbiibu atsleedzot kompastierus. Neatsleegtu cilveeki ieraugot kontroli aatri sistu biljetes un konfliktu nebuutu, kaa arii Policija buutu briiva un vareetu pildiit savas funkcijas, kas tai jaaveic.