www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Šoferis ir psihopāts

Rīgas Satiksme - Šoferis ir psihopāts

Šodien pie nacionālās bibliotēkas ap 18.20 iekāpu 21.autobusā. šoferis akmens tilta galā pat neiedomājās samazināt ātrumu un ienesās līkumā nepadomājot, ka viņš ved cilvēkus. Kā rezultātā gan telefons, gan mantas aizlidoja pret stiklu zemē un pati gandrīz ar galvu ietriecos loga margā. Es ceru, ka viņš brauc tikai šajā maršrutā, jo es vairs 21.autobusā negribu kāpt.

20.11.2019

L Livva 20.11.2019

Šoferim varbūt piemirsās, ka mūsdienās visiem, lai kur arī būtu, nepārtraukti jābaksta telefoni. Ja baksta telefonus, tad pieturēties nevar, bet fizikas likumus neviens nav atcēlis.

I IvoRT 21.11.2019

Es vienu reizi 21.autobusa šo'ferim iedevu 5 EUR banknoti, lai nopirktu biļeti. Viņš uzbļāva man virsū krieviski, ka "kakogo hera sujoshj takuju, moneti davaj". Par to, ka viņš runāja krieviski - tas nekas, neesmu nacists, lai runa krieviski, ja cilvēkam tā ir vieglāk. Uz ko es viņam atbildēju: "Eto Vi tak raznervničalisj potomu što Ušakova Nila u vas otobrali?" Un viņš atvēra durvis un piedāvāja man izkāpt ārā ar komentāru: "Pošol nahren otsjudava!" Protams, ka es neizkāpu un turpināju braukt par velti. Rezultātā: šoferim ir sabojāts garastavoklis uz visu dienu, pasažierim - izcila pašsajūta uz visu dienu, kā arī 5 EUR ir kabatā.
Morāle: kretīns maksā vairākkārt.

Nē, morāle ir: dēļ tādiem gudrīšiem šoferi arī vadā cilvēkus kā malku!

"Šoferis ir psihopāts" - un šādu diagnozi uzstāda dārzenis, kas nav spējis apgūt pat RS, no viena vārda sastāvošo, informatīvo kampaņu "TURIES!"!

N NeviensKa 22.11.2019

Nu i nekāp..baigi esi vajadzīga persona tajā 21. maršrutā. Tas ka tas telefons jau ir minēts vien liek saprast ka ir indivīdi kuriem rokas aug nevis lai turētos bet spaidītu spaidīkļus.