Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Labdien.
Velētos noskaidrot šadu lietu.
Tātad - no 2020. Gada 2. Janvāra tiek likvidēts 40. Autobuss un aizstats ar 4. Trolejbusu, bet šodien (varbūt jau ari atrāk) ievēroju, ka lai ari 40. Autobusa maršruta saraksts eksistē - augša pie pieturas kur paradīti kursējošie transporta veidi vairs nav pie autobusiem 40, bet pie trolejbusiem jau ir vel nekursējošais 4. Trolejbuss. Tas rada neizpratni cilvēkiem, kas gaida sabiedrisko transportu, it īpaši tiem, kas nebrauc tik biezi un pēc augšējas informācijas skatas vai šeit kurse attiecīgais autobuss. Ir vel laiks līdz maršrutu mainai, gandrīz 2 nedēļas! Kadeļ ir jau ir notikusi šada nomaina, kas vel labu laiku neatbilst taisnībai? Gaidu pamatotu atbildi! Priekša ir pagari svētki, bet ari darba dienas, kuras ir tuvāk šim mainas datumam 02.01.2020

20.12.2019

Dattebane 21.12.2019

nu ko, laikam jādodas uz to Rīgas satiksmi ar žagariem, ka šitā rīkojās :D

BondsBonds 21.12.2019

Sabiedriksais transports Rīgā ir pensionāriem paredzēts pasākums. Viņiem tas neinteresē.
Visādi citādi, ja esi no ģerevņas, tad varbūt kādam rada nesapratni, kāpēc nav izkārtne autobusam,bet jau trolejbusam. Tā ir triviāla konsekvence, kura pakalpojumu praktiski neietekmē, un kas jau būs vēsture pēc vienas nedēļas.

B biznesaklients 25.12.2019

Kad tad viņiem likt šos sarakstus pa visu pilsētu? 1 janvārī? Varbūt viņi arī grib atpūsties kā normāli cilvēki vienīgajā gada brīvajā dienā?

N NeviensKa 29.12.2019

Un atkal nekas nekur nekad nav labi..