Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Rīgas satiksmes darbiniece Keiša Emerita nav kompetenta savā jomā, ka kontroliere. Vai nu, Keiša Emerita saņem procentu no katra sastādītā soda, vismaz tā izskātās, bet situācijas dzīvē ir dažādas, un jādomā līdzi arī, pēc vēstures var paskātīt, ka likuma pārkāpēja neesmu.
Braucienus nopirku ieprieķš, drošības pēc pat vairākus, to arī varēja redzēt rīdzinieka kartiņā. Iekāpjot autobussā ar maršruta nr. 38, pienācu pie etalona nolasīšanās iekārtas, nopīkstināju, bet sistēma nenolasīja etalonu, zinu, man, kā pasažierei bija jāparliecinājās, tomēr visi esam dzīvi cilvēki un dažreiz ne visu var ievērot, bija rinda aiz muguras, nepamanīju, ka tieši manu etalonu sistēma nenolasīja, neuzskatu, ka par to jāizraksta sods 30 eiro apmērā. Palūdzu izsaukt Rīgas pašvaldības policiju, un apskātīt esošās kameras, tomēr sodu izrakstīt ir daudz ātrāk.

23.03.2019

M Mego izmeklētājs 23.03.2019

Nav biļetes -maksājam sodu. Šādus stastus par to ka visiem reģistrējās tik man nē kontrolieri klausās ik uz soļa.

Pastāv taču iespēja šo līgumsodu apstrīdēt Rīgas Satiksmē. Kontrolierei ir jādara savs darbs, tā ka vainot viņu ir vairāk nekā muļķīgi.

T travoninjsh 25.03.2019

Strīdēties ar RS ir "kā pret sienu" - man arī bija reize, kad čalis nostājās priekšā karšu lasītājam tieši brīdī, kad liku tam klāt savu e-talonu - nenolasījās, neredzēju - iekāpa kontrole un viss - maksāju 20 eur. Uzrakstīju iesniegumu, mēģināju pārsūdzēt, paskaidrot - pilnīgi nekādas jēgas. Reizēm tiešām šķiet, ka tur galvenais ir iekasēt naudu (manā gadījumā pat apkārt bija pasažieri, kas liecināja, ka es pīkstināju talonu - tas viņus neinteresē). Pati arī reiz aizstāvēju vienu pasažieri, uz ko man kontrolieris uzrēca - kas jūs viņam kāds jurists?

N NeviensKa 28.03.2019

Ja lasītājs negrib pieņemt braucienu, tad jākāpj ārā vai jāpērk biļete pie vadītāja, nevis jāver sava mute vaļā un jātaisa brēka pa pus pagastu. Ir arī klientu centri kur var uzzināt, kādēļ nevalidējās brauciens.

D Dusmīgā Baiba 09.05.2019

Biļete mav reģistrēta, tāpēc arī pieprasīja soda apmaksu
Un kameras transportā nav domatas lai skatītos,vai jūs reģistrējat vai nē, tās ir domatas pasažieru drošībai. Vienkāršāk ir apvainot kādu, nevis atdzīt savu vainu un samaksāt sodu

D Diāna Šijānova 09.06.2019

Nekas, pabrauc 2 nedēĺas pa zaķi un sods atpelnīsies. +, bez policijas kontras neko nevar darīt, nevajag dot dokumentus