Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Andris Rēdels 3.grupas invalīds vājdzirdība. Ejot kopā ar dzīves biedreni Samantu Švarcu, kura ir 2.grupas invalīds mēs devāmies sagaidīt 21. autobusu. Par cik Samanta nevar ātri pārvietoties, tad es pasteidzos pie autobusa durvīm, lai mani pamanītu šoferis, kad atnāk Samanta, tad varētu kopā iekāpt transportā. Protams, ka tas nenotika tik labi kā tam būtu jābūt,jo tiku iespiests durvīs kaut šoferis redzēja mani, un, kad durvis atvērās, tad tās ātri aizvērās un Samanta, protams, palika pieturā,jo autobuss jau brauca projām no pieturas! Protams, biju spiests teikt šoferim,lai mani izlaiž,jo Samanta palika uz ielas. Mani izlaida pieturā, kur 21. buss nestājās. Paldies šoferim,ka laboja kļūdu, bet man bija jāmēro ceļš atpakaļ pie Samantas, kur bija jāgaida nākamais transports, kas atkal ir laiks un neforša situācija.

C

L Lola2018 30.01.2018

Andris jus tikai bernus netaisat ar Samantu!pshiskus slimus cilvekus jau tapat ir daudz

I Igors Bauritis 31.01.2018

Atkal jūs! Feika profils! Un Jūs esat ieinteresēta persona! Tikai jautajums,kādēļ Jums patīk gāzt žultu citiem ? Varbūt aizejiet un sevi apmierinat,kadā jaukā vietiņā? Moška beidzot pratu piesūkāsit!

L Lola2018 31.01.2018

Иди головой об стенку стукнись поможет и станет легче.гарантирую.

C Cilvēks! 30.01.2018

Ko lamājies! Pirms ko raksti padomā vai pats gadījumā neēsi slims cilvēks,jo Tu tā izklausies, ka esi slims un aizej paārstējies, jo savādāk slimāk paliks!
Jūs elementāras tēmas pataisat par kaut kādām veselības problēmām, kuras jums pašiem ir pa pilno!

Izņemot jūs abus, šeit neviens nelielās ar savu invaliditāti. Bet jūs šeit savas grupas tirinat trakāk, nekā veterāni 9. maijā. Tāpēc ieteikums - piekariet kaklā plakātus, ka esat invalīdi, jo Rīgā ir pārāk daudz cilvēku, kuriem "viss notiek lēnāk"(tikai cita iemesla dēļ), ka uz viņu fona jūs nepamana.