Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Es vēlos sniegt sūdzību par satiksmi Rīgā un vispār par satiksmi Latvijā! Atsaucoties uz šo infrmāciju, kopš 2018. gada 1. janvāra 1. un 2. grupas invalīdiem pienākas pavadonis transportos.
Tikai Rīgas satiksme par to nezin pilnīgi neko. Rdas saljūta, ka internets tikai man mājās.
Tad kā tur īsti ir?!
Gaidu piebildes no jums un ceru uz kaut kādu nebūt atrisinājumu šajā nesaprašanā!
Samanta

C Cilvēks16 25.01.2018

zini kāda atšķirība ir personai, kura pavada invalīdu un vārdam asistents? Šajā minētajā sūdzībā, ko izlasīju arī atverot mājaslapu, nav minēts arī pavadonis, to ir minējusi, tikai jautājuma iesniedzēja. Nav minēts arī vārds transports. Asistents ir persona, kura pavada invalīdu līdz darbam u.t.t. Par ko asistents saņem no valsts atalgojumu! Pirms kaut ko sūdzies painteresējies sīkāk!

Samanta Švarca 26.01.2018

Pārlasi rakstu lūdzu atkārtoti! Łoti labi zinu kas ir asistents, kas ir pavadonis! :)

C Cilvēks! 26.01.2018

Ja nesaprotat par ko iet runa tad lūdzu nekomentējiet!

Samanta Švarca 26.01.2018

Lasiet noteikumus lūdzu vairākkārt!

C Cilvēks16 26.01.2018

Es saprotu par ko iet runa, Jūs domājat par pavadoni, kurš pienākas bērnam invalīdam un 1 grupas invalīdam, šīm kategorijām transporta biļetes tiek apmaksātas. Vel ja man neticat uzrakstat jautājumu: http://www.lvportals.lv/
sadaļā e-konsultācijas, bet šomēnes cik sapratu jautājumus nepieņem, jo mēnesī no iedzīvotājiem pieņem ap 200 jautājumiem.

Samanta Švarca 26.01.2018

Pārlasiet lūdz šo rakstu vēreiz!
No 1. jamvāra šogad ir izmaińas, lasiet lūdzu uzmanīgāk!
MK noteikumos arī to visu var izlasīt, tur vēl vairāk par šo visu stāstīts! :)
Neiet runa par vecumu šoreiz!

P pirceja2011 26.01.2018

A pa purnu tev gadījumā nepienākās? Jūs invalīdi jau galīgi esat palikuši bezkaunīgi.

Samanta Švarca 27.01.2018

Gribi mainīties ar mani vietām!?
Es labprāt! :)

C Cilvēks! 27.01.2018

A Tu jau saproti tikai tad, kad pa purnu Tev ievelk!?

Un nedomāju, ka Tu būtu laimīgs, ja 3x dienā būtu jādzer 9 tabletes noteiktā laikā, lai varētu kaut knapi funkcionēt kā vesels cilvēks!

Jā, gadās kad Tev galva atsista, kad nesaprot elementāras lietas kas ir veselība!

Samanta Švarca 28.01.2018

Kāpēc atkal?
Vai esam pazīstamas?

Pacco_al 28.01.2018

Izlasīju rakstu. Man liekas, ka ir nepareizi saprasts vārds pavadonis, kā arī mehānisms, kādā tiek kompensēti braukšanas izdevumi. Nu vismaz man liekas, ka šoriez ir pārprasts.

Samanta Švarca 29.01.2018

Noteikti Tu esi pārpratis! Viena nespēju iet nekur!