Rīgas Satiksme - SC aģitācija

Šķiet, nevienam vairs nav noslēpums tas, ka RP SIA "Rīgas satiksme" labi apmaksātos amatos iesēdināti politiskās apvienības "Saskaņas centrs" biedri. Jo acīmredzams ir tas, kādēļ RP SIA "Rīgas satiksme" autobusos, tramvajos un trolejbusos manāmi tikai un vienīgi politiskās apvienības "Saskaņas centrs" aģitācijas materiāli, līdzīgi, kā A/S "Pasažieru vilciens" vilcienos katrā vagonā izvietoti aģitācijas materiāli tikai un vienīgi par "Zaļo un zemnieku savienību", kura savu astoņkāji ievērpusi gan "Pasažieru vilcienā", gan arī "Latvijas dzelzceļā". Acīmredzams piemērs iz dzīves, kā, un kur politiskās partijas gūst sev labumu, un kādos pašvaldību un valsts uzņēmumos ieperinājuši savas marionetes.

Kauns dzīvot Latvijā!

I

S Sauliite 04.09.2011

Un Latvijai ir kauns par Tevi! Tu tiešām domā, ka nevienā cita valstī reklāmas sabiedriskajā transportā netiek ievietotas? Vai arī vienkārši Tu kaunies par visu pasauli? Uj... grūta Tev dzīve! :D

T ToSauliite 04.09.2011

Labdien Sauliite!Kādas ir tavas prognozes vēlēšanu rezultātiem?

S Sauliite 04.09.2011

Šobrīd tādu vēl nav, kā jau vienmēr balsošu par tiem, ar kuriem pati vēlētos strādāt.

T ToSauliite 04.09.2011

Tāpat par visiem uzreiz tu nevari nobalsot, jo tavi topošie klienti taču nebūs tikai no vienas partijas.

S Sauliite 04.09.2011

Pārstāvēt jau var jebkuru, neatkarīgi no partijas, bet balsošu par to partiju kurā pati stāšos :)

T ToSauliite 04.09.2011

Ar stāšanos partijā nesteidzies, jo šodien viena partija ir virspusē, bet rīt tā jau ir mēslos, un cietēji ir ierindas biedri.

S Sauliite 04.09.2011

Tāpēc jau stāšos tikai pēc vēlēšanām. Tomēr ja par ilgu gaidīs, kamēr viss nostabilizēsies, tad vispār bez vietas palikt var. ;)

T ToSauliite 04.09.2011

Nu bet visiem pie siles tāpat vietas nepietiks.

S Sauliite 04.09.2011

Gan jau man vietu izbrīvēs.

A anna 07.09.2011

Un Satiksmes darbinieki iepērkas tikai Rimi, jo ļoti bieži uz tram. un autobusiem tiek reklamēts Rimi

K Kāir 07.09.2011

Kā ir ar pamperu un higiēnisko pakešu reklāmām, arī vadītājiem obligāti jālieto?