www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Rupji Rigas Satiksmes kontrolieri

Rīgas Satiksme - Rupji Rigas Satiksmes kontrolieri

Labdien. Ik dienas vakaros pec plkst. 19.00 no veikala MOLS eju ar kajam lidz Elijas ielai, ejot gar Krasta ielu, tad zem Salu tilta vidaduktiem, talak pa Barddzinu ielu.
Ik pa laikam tur dezure kontrolieri, kur ari apstadina tramvaju. Ta ka tramvajus ikdiena neizmantoju, tad ari mani kontrolieru klatbutne nesatrauc.
Tacu notika kaut kas negaidits.
8. oktrobri plkst. 19.40 gaju garam tramvajam, kurs staveja uz vietas, ieksa bija kontrolieru bars. Te peksni kontrolieri izkapa ara ar daziem bezbiletniekiem. Mani ari tas neizbrinija, jo atrados no viena kontroliera metru, es biju tikai garamgajejs. Tad sekoja kaut kas negaidits- viens bilesu kontrolieris iekliedzas- "reku, vel viens brauca bez biletes"
Tad mani otrs kontrolieris sagraba aiz rokas un lika maksat sodu. Mana taisnosanas nelidzeja, ka es tikai esmu gajis garam tramvajam. Sodu nemaksaju, man izdevas izrauties un tomer aizbegt. Rezultata kontrolieris man saplesa jaku. Piebilesu to, ka fizisku pretosanos kontrolierim neizradiju- neiesitu nevienu reizi. Cik dzirdēju no konrolieriem vardus- bļe, suka, kuce, izdrazisim.
Jautajums... Vai bilesu kontrolieri var apturet jebkuru garamgajeju, kas iet garam vinu kontroletajai teritorijai? Cik ir likumigi kontrolierim garamgajeju plest un raut aiz drebem? Vai tiesam mes esam pret lidzcilvekiem palikusi tik necilvecigi? Vai tagad Rigas Satiksmes kontrolieri var apturet jebkuru garamgajeju un apvainot par bezbiletnieku?
Vai mums, Eiropas savienibas dalibvalsti, neeksiste nekadas cilvektiesibu normas uz fizisko neaizskaramibu? Jo mes dzivojam briva Latvija, kur tomer valda demokratija.

Piebildisu vien to, ka Rigas Satiksmes kontroles dienesta darbinieki rupigi slepa savas apliecibas.

Ar cienu- Elijas ielas iedzivotaja Margarita Zemnica.

J juris 13.10.2009

ble kadreiz vini dabus pa muti garanteju

J juris 13.10.2009

Šo sūdzību tādā pašā veidā iesniedz izēdājiem tpfuuu...Rīgas Satiksmei gribēju rakstīt.

V Viesturs 13.10.2009

Man pat prātā nebūtu maksāt viņiem! Es piedāvātu viņiem, ka es izsaukšu policiju un tad risināsim šo jautājumu policijas klātbūtnē.

Z Zaķis 13.10.2009

Varētu ieviest tā. Pilna laika zaķis- nošaujams uz vietas vai 30 gadi stingra režīma cietumā, kontrolieriem konstatējot pārkāpumu.
Puslaika zaķis- kontrolieri norīko puszaķi uz darba režīma nomentni mazgāt vagonus.
Ceturtdaļzaķis- tāds pasažieris, tad apmaksājis tikai ceturtdaļu no brauciena vērtības- ir sasienams un atsitams.
Labdabīgais zaķis- kas miskastē ir salasījis puvušas kartupeļu mizas kādi 30 kilogrami un pārvadā tramvajā, nemaksājot par to bagāžu. Piemērojamais sods- likt no kartupeļu mizām izsēdināšanas vietā uztaisīt kontrolieriem garšīgu pusdienu maltīti.
Nezaķis- aizstāv visus zaķus, kas brauc bez biļetēm vai ar daļējām biļetēm, vai pusbiļetēm.
Vilks- kontrolieris, kas visus bezbiļetniekus sūta uz Salaspils koncentrācijas nometni- piemērojams mūža ieslodzījums gāzes kamerā, vai nāvessods pakarot publiski.

A albis 13.10.2009

jā sūdīgi būt sievietei, es būtu toč maucis pa rīkli, pēc tam jau tiesā būtu liecinieki, kas apstiprinātu, ka es nebraucu tramvajā, domāju ka maz ir tādi kuri to vilku baru aizstāvētu.

Mamma 13.10.2009

Vajag kliegt PALIGAA PALIGAA un maukt ar rokassomu pa galvu tadam, tad speriens kajstarpe un ar visu speku ar papediti uzkapt uz kontroliera kajas pirkstgala- tad mieriga soli ar paceltu galvu vari doties uz majam vai tuvako policijas iecirkni rakstit iesniegumu par brutalu uzmaksanos, velams vel tos draudus ierakstit sava mobilaja, tas kalpos par pieradijumu.

M Madara 13.10.2009

Es pati nelieoju biezi sabiedrisko transportu.Bet vakaros barucot majas es redzu tadu baru naidigu un nelaimigu cilveku, kas stadina sabiedrisko transportu un ar tadu naidu metas ieksa, cerot, ka nokers kadu zaki, par kuru vares panirgaties, kompensejot savus kompleksus un paradot savu nozelojamo varu par cilvekiem.Ziniet no vienas puses tas izskatas komiski, kad milzigas vecas sievas ar perhidrolu balinatiem matiem, netiriem nagiem un veci onkas, kas ir izbijusi alkaholiki, kuru vardu krajums ir diezgan niecigs, metas sabiedriska transporta ar pargriestiem gimjiem un censas nokast kadu latinu no pasazieriem, bet no otras puses man tas atagadina destapo laikus.Man lieka, ka neviena civilizeta valsti tada limeni tas nenotiekas.Biletes nemaksa nemaz tik mazu naudu, lai pret pasazieriem butu tada attieksme.Saja, krizes laika ir iespejams atrast
kvalitativaku apkalpojoso personalu, laipnu, tirigu un ar biski augstaku izglitibas limeni.Un vel, man liekas, ka pasvaldibas policijai ir japiegriez uzmaniba daudz nopietnakam lietam, neka kert bezbiletniekus.

B Baņkieris 13.10.2009

Sist, dauzīt un vēlreiz dauzīt visus bezbiļetnieku!
`JĀSAPROT, KA VISS MAKSĀ NAUDU!
Nevari biļeti nopirkt, mauc ar kājām! Nelien iekšā!
Latvija nekad nav bijusi un nebūs demokrātiska valsts! Vispirms vajag sakārtot savu kultūru!

A albis 13.10.2009

nu, bet Pasažieri tur jau tā lieta, ka raksta autore gāja garām kājām.par bezbiļetniekiem ir cits stāsts.Madarai pilnīga taisnība!

A adresets Sss! 13.10.2009

nja...bet tas jau vairs nav nekads parsteigums..kontroloieri atļaujas visu, diemž;el pat atļaujas sabrekt uz nevainigiem cilvekiem.nesaprotu kur Rigas satiksme skatas nemot tadus darbaa..un jaa cik noverots lielaakaa daļa ap pensionaru vecumau

Mamma 13.10.2009

Vai nevienam nav ienacis prata to visu uzfilmet ar slepto kameru un tad paradit tai sabiedribas daljai kas sen aizmisusi kaa tas ir- braukt sabiedriska transportaa!

B b 26.10.2009

lBI, KA NEDZIVOJU LAUKA

B B 26.10.2009

laikamm esu dzerusi-labi ka nedzivoju Riga

V valdis 29.10.2009

Pirmkārt būtu viņiem iedevis pa bieti. Ja ne uzreiz tad kaadu stundu pēc tam saskrietu "manējie" pēc kuriem tad tie "kontrolieri" gadu no mājas laukā nelīstu. Un vēl pavenstos lai vairāk viņi rīgas satiksmē nestrādātu. Tagad darbs ir vajadzīgs katram un par savu darba vietu vietu trīc un dreb katrs. Par to filmēšanu ir tā ka tiek jau darīts. Sagaidīsim labus rezultātus un tad uz RS un "nekā personīga" un būs viss ok. :)

S Sanda 31.01.2010

1. kontrolieris - pusmūža cilvēks turās vienīgajā darbā, kuru latvijā vispār vēl var atrast, un mēģina nopelnīt pēc iespējas lielāku naudu, lai uzturētu ģimeni, kurā, iespējams, ir vienīgais pelnītājs, jo 100% kontrolieru alga ir atkarīga no nokertajiem bezbiļetniekiem..
2. pasažieris - par samaksāto braucienu ziemā salst, vasarā slauka sviedrus pārbāstos transportos, turās abām rokām, lai nenogāstos no kājām, aizver acis, kad tiek pārbraukts krustojums pie sarkanās gaismas, pacieš sava laika kavēšanu, jo biļešu kontroles notiek starp pieturām un reizēm mēdz ieilgt līdz pat 10 minūtēm..

vai kādreiz mēs būsim ar kaut ko apmierināti.. man jau liekas, ka latvijā līdz tam vēl tāls ceļš ejams..

A Anda 31.01.2010

Es arī tomēr uzskatu, ka bezbiļetnieki ir jāsoda un kontrolieris dažkārt tiek "izvests" Dzīvoju Maskavas ielā, braucu ar 7. tramvaju un realitāte ir tāda, ka ar to vienmēr vizinās gan narkomāni, gan boži, kas dodas uz patversmēm. Nu kāpēc lai viņi brauktu pa velti un vēl piesmirdinātu tramvaju? Tāpēc atbalstu kontroles brigādes zem viadukta. Protams minētais pārpratums ir fui šiem kontrolieriem, bet cilvēks paliek cilvēks... Arī noguris no ņirgāšanas