www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Rīgas satiksme mazgāto biļešu bizness un rekets!!!

Rīgas Satiksme - Rīgas satiksme mazgāto biļešu bizness un rekets!!!

Šorīt, braucot 5. tramvajā, kontrolieris paziņoja, ka mana tramvaja biļete esot MAZGĀTA!!! un lika maksāt sodu! Lieki teikt, ka es to nebiju darījusi un nekad par ko tādu pat neiedomātos. Pat, ja tā bija (biļete tiešām izskatījās tāda kā plānāka), viennozīmīgi tā bija pašas RĪGAS SATIKSMES vaina! Biļete bija pirkta iepriekšējā dienā pie 5. trolejbusa vadītāja... Tā kā nebiju ne pie kā vainīga, sodu netaisījos maksāt, un pēc 20 minūšu tiranizēšanas, no uzmācīgajiem kontrolieriem atsvabinājos. Secinājumi - Rīgas satiksmes izvērš vai nu REKETU (ja biļete bija normāla) vai biļešu mazgāšanas biznesu (ja biļete bija mazgāta), jeb, visticamāk, abus divus!!! Žēl, ka, neraugoties uz tik neadekvāti dārgajām RS biļešu cenām, darbiniekiem acīmredzot maksā tik maz, ka vēl šādā veidā jāaplaupa pasažieri!

T toony 06.01.2009

Cik esmu dzirdējusi par "zaķiem" viņiem tiek kaut kāds %, tāpēc arī ķer tos kā negudri.

H hiacinte 26.01.2009

Esmu laikam palaidusi kaut ko garām. lūdzu paskaidrojiet ko nozīmē mazgātas biļetes/???

. .....kl 26.01.2009

Kontrolieriem ir mēneša laikā jānoķer konkrēts "zaķu" skaits, lai viņiem būtu piemaksa pie algas. Tas pats ir autobusu konduktoriem... tiem ir jāpārdod konkrēts biļešu skaits.

D Daina 27.01.2009

dažreiz kontrolieri izturās ļoti bravūrīgi it kā tas ka strādā par kontrolieriem ieceļ viņus neredzēti augstā statusā, ka var atļauties runāt rupjības utt., ja nevarat sameklēt biļeti pirmajā sekundē kad viņš to pieprasa uz reiz saka beidziet tērēt manu laiku celieties augšā un nāciet uz izeju, taka atradu savu nopirkto un nokompostrēto biļeti nesekoja pat atvainošanās saplēsa to biļeti un aizskrēja.

L Lotars 30.01.2009

Kontroliera alga sastāv 160Ls plus 80% no iekasētām soda naudām.

A Asnate 15.02.2009

man maksaa 180 Ls (minimaalaa alga) + 70% no iekaseetajiem sodiem.
taadeelj arii mees tik ljoti kjeram zakjus, jo no vinjiem mees pelnam.
nebrauciet bez biljetes un nebuus nekaadu probleemu!

P Petruška 16.02.2009

Šitos "kontrolierus" vajag slicināt Daugavā, ka kranču kucēnus :-) Nehumani, bet droši un pratiski. Kad citi ļaudis paliek bez darba, bez maizes utt, atradas salašnas, jeb gavriki, kuri gatavi nirgaties par mums un izspiest no mums naudu. Bet nekā nebus miļie :-) - mēs godīgie bezbiļetnieki jūtam jus pa gabalu - jus pat nemakat paslēpt savas alkatīgas emocijas. Un no kurienes tikai kontrolieri rodas, saprast nevaru... Vai bijušie partorgi? Pensionetie seksoti(tes)? Pārvaldnieki? Vai vienkarši atstumtie... Ja kads ko vairāk zina, varat pačukstet!

X Xrjusha 16.02.2009

Nu tad jāprasa RS, lai savus kontrolierus apģērbj un nomazgā. Bieži braucu ar 22. troleibusu... nu atvainojiet, kontrolieri izskatās pēc bomžiem.

V valdis 16.02.2009

bomzi vini arii ir.

Z Zaķis 01.04.2009

Vispār man to kontrolieru ir žēl, jo juridiski viņiem nav nekādu tiesību kādu aizturēt. Ja viņi piessienās vajag izkāp āra un mierīgi iet prom, ja meigina aizturēt, ja bļauj ka laupa, ja gāž pa zobiem vai ja šļāc ģīmī asara gāzi vienlaicīgi saucot palīgā policiju. Taisnība būs tavā pusē. Aizturēšanas tiesības ir tikai policijai darbiniekiem. Jebkuru fizisku darbību no kontrolieru puses ir viņu pilnvaru pārsniegšana. Starp citu viņi to zina un ja pareizi prot viņiem adbāzs mute viņiem uzreiz ciet :)

C citskontrolieris 26.04.2009

atradušies kontrolieru slīcinātāji. ja nav darba un naudas, varu ieteikt vienu risinājumu. STAIGĀ AR KĀJĀM !!! Rīgas satiksme ir uzņēmums kas nodarbojas ar biznesu, lai pelnītu naudu ar pasažieru pārvadājumiem, nevis te pa brīvu vizinātu !!! un tas jau labais, ka ja pasažierim na biļetes un kontrolieris šim prasa maksāt sodu, tad noliek jau to kontrolieri "jēziņ ko viņš vispār atļaujas", bet vainīgi tak paši bezbiļetnieki, kas ZOG pakalpojumu !!! Un attiecīgi pārējie pasažieri pēctam brīnās, kapēc paaugstinās biļešu cenas u.t.t. Bet nu ko jūs, vainīgs jau protams kontrolieris - ai ai ai, kauns ka cilvēki vispirms dara un pēc tam domā !!!

C citskontrolieris 26.04.2009

Zaķis: Jums nav TIESĪBU mani aizturēt un pielikt rokas.
Kontrolieris: A jums ir tiesības braukt bez biļetes ?
Zaķis: Nē
Kontrolieris: Nu tad lūdzu beigsim tiesībām. Sākumā ievērojat savas tiesības un pienākumus, un tikai tad runasim par pārējiem :)

K Kontrolieris 26.04.2009

Labs peļņas avots mums ir skolēni. Mana meita arī ir skolniece, es daru tā, citam skolēnam atņemu kartiņu, pasaku, ka viltota un iedodu to kartiņu braukt savai meitai. Neviens man neko nevar izdarīt. Ja RS vadīuba interesējās, tad es pasaku to, ka laikam tas skolēns to kartiņu pats pazaudējis.

Vēl varu piekasīties arī par šķi'bi izkompostrētu biļeti.

V Viktorija 23.03.2010

Es tikai varu šeit papildināt negatīvu tikšanu ar RS kontrolieriem, kuri netaisnīgi piespieda samaksāt 5 lati.
Ienākot autobusā un pārbraucot kādas 30 metrus nepaspējot nokompostrēt talonu, uz kura bija vēl 8 braucieni, pa vidu ceļam autobusu apstāj kādi 5 kontrolieri un komposteri bija tajā laikā jau visi nobloķēti, lai neviens nevarētu pat nokompostrēt e-talonu.
Es godīgi pasaku, ka centījos aktivizēt braucienu, bet es ieraudzīju pilnīgu ignorēšanu manā adresā.
Tālāk kā un citus, mani izveda no transporta un pieprasīja samaksāt 5 latus. Sāka draudēt, ja nesamaksāšu, atbrauks dienesta auto vai nu pašvaldības policija un man būs problēmas. Man bija jau vienalga, jo garastāvoklis bija pilnīgi sabojāts, es nokāvēju viņiem dēļ uz darbu un vēl izrāva pēdēju latu, lai kaut ko no manis dabūtu.

Man žēl ka mūsu sabiedrībā nav parastas lietas ka savstarpējas saprašanas, cieņas viens pret otru, un izpalīdzības.

R Raitis 23.03.2010

Tak braucat ar mikriņiem, kam jāatbalsta šis zagļu kantoris ar skaistoun dinamisko nosaukumu Rīgas Satiksme. :)

Mastermind 19.09.2021

Kapēc neizmanto e-talonu?