www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Riebīgie pensionāri, pasažieri!

Rīgas Satiksme - Riebīgie pensionāri, pasažieri!

Sveiki! Šodien vēlos iesniegt sūdzību par to. Kā pensionāri izturas pret bērniem sabiedriska transporta! Ārprāts bērns brauc pēc skolas un pēkšņi pensionārs sāk brukt virsu "palaidiet palaidiet lūdzu apsēsties" un tad vienkārši nekulturāli bērnu parauj aiz jakas un nogāž no krēsla! Šausmas vienkārši! Arī otrs gadījums bija tāds kad pensionārs vienkārši bez kaut kādas teikšanas nogrūž bērnu no sola! Rīgas satiksme! Es protestēju kad pensionāri nedrīkst vairs braukt ar sabiedrisko transportu ja viņi necentīsies izmainīt savu attieksmi pret bērniem! Un likums par to kad jālaiž ir pensionāri sēsties nav apspriežams! Es šo likumu neatbalstu! Viņi riebīgi attiecas pret bērniem un vel grib tikt apsēsties ne nu vaiprats! Tas neies krastā! Lai bērniem tiek tie sēdekļi! Nekas pastāvēs tie sasodītie pensionāri! Fui kauns par pensionāriem!
Paldies par uzmanību!

K

E edzons13 18.02.2018

Njam piekrītu! Vismaz kāds to ir ievērojis!

Nē, nopietni?! Manuprāt vajadzētu pieņemt likumu par miesasodu atjaunošanu un obligātu pielietošanu. Citādi tiem skolniekiem galīga putra smadzeņu vietā. Sīkā smerdele, pat rakstīt nav iemācījusies, bet jau likumus mainīšot!

K Kukushka 18.02.2018

Ko lūdzu? Vispār es esmu 30 gadīga meitene! Beidz te gvelzt kaut kādas muļķības!

Atkārtoju vēlreiz - sīkā smerdele!

K Kukushka 19.02.2018

Ko lūdzu? Jūs vispār kultūras normas ievērojat? Jums vispār sajēgas nav no tam! Jums nav tiesību manu godu aizskart es neesmu nekāda sīka smerdele atsķirība no jums ka jūs sēžat pie datora ar netīram drēbēm taukainam rokam utt. Tātad nonākam pie secinājuma- teiktais neatbild patiesībai!

Murgs! Viņa, ko, tiešām ir iedomājusies, ka internets ir kāds Harija Potera neredzamais apmetnis un viņu neviens neredz? Steidzami jāraksta iesniegums, lai sociālie darbinieki aizbrauc apsekot ģimeni. Varbūt bērnam nepieciešama psihologa palīdzība.

Un pie viena uz E.Dārziņa v-sk. jāaizsūta pārbaudes komisija!

K Kukushka 19.02.2018

?! Ka jūs zināt ko tādu kas jūs esat?

K Kukushka 19.02.2018

Pirmkārt tur mans bērns vairs nemācās! Taka nezinu ko jūs tur darīsiet un ko jūs vēlaties ar šo panākt!

H hehe 18.02.2018

30 gadīga meitene :-))))))) labs!

Paldies! ;)

S sviesta afēriste 18.02.2018

visticamāk ka tas bija sarkasms no viņa puses.
Jo 30 gadi ir sieviete, nevis meitene

K Kukushka 18.02.2018

Jums laikam jāiet uz skolu strādāt!

A AlEl 18.02.2018

Kads RS sakars ar pensionāriem?

K Kukushka 18.02.2018

Ar savam sakarībām varat iet uz matemātikas universitāti!

A AlEl 18.02.2018

Tā nav atbilde.

K Kukushka 18.02.2018

Pārāk daudz runāsiet ar slotu pa galvu dabūsiet! UN TĀAAAA KA MAZ NELIEKAS!

A AlEl 19.02.2018

Kurā rajonā par sētnieci strādājat? Piekāpšu!

Purčika

S sviesta afēriste 18.02.2018

un iedomājieties tagad sevi pēc tiem gadiem 35-40 šo veco tantiņu vietā..Jūs visu dzīvi esat strādājusi, sāp kauli.Kā zināms daži transporti brauc tā kā ved kartupeļu maisus.Jūs iekāpjat sabiedriskajā transportā un tur ir jauni bērni,kuri var pastāvēt kājās, bet kaut kurā momentā (es taču esmu mamma) izdomā ka viņa bērns ir svarīgāks un viņam vajag vairāk cieņas kā vecam cilvēkam.Un sēdēt vajag tāpēc, lai varētu rokās noturēt telefonu.
Nē, nenieka tas bērns -skolnieks- nav svarīgāks.Un Jums ir jāiemāca audzināt savs bērns, ka ir jāpalaiž transportā vecāki cilvēki.Vismaz jāpiedāvā apsēsties.

K Kukushka 18.02.2018

Nē nē un NĒ! Tie pensionāri ir riebīgi cilvēki jūs nesaprotat ja jūs zinātu mums te oi! Pa nakti staigā pensionāri un grauž smadzenes visiem! Staigā un staigā! Un pēctam no rīta skolēnus met uz tas pretīgas netīras grīdas! VAIPRATS!

L laimers 19.02.2018

Piedāvājums apsēsties reiz beidzās ar man veltītu kritiku par to, ka es neesot novērtējis konkrētās pensionāres spējas noturēties kājās braucot autobusā, kā arī saņēmu sev veltītas replikas par to, cik esmu neaudzināts un rupjš. Tad lai stāv kājās! Un otrkārt, tās brīvbiļetes pensionāriem vajadzētu padarīt nederīgas vismaz darba dienās no plkst. 7 līdz 9, kā arī vakarā 16-18. Šajās stundās lai pensionāri maksā pilnu biļetes cenu, ja grib stibīt no tirgus mājās svaigu karpu pārbāztā autobusā.

D Diāna Šijānova 04.09.2018

Es reiz redzēju kā vienai vecai tantei ir dzīva zivs maisā

K Kukushka 04.09.2018

@laimers. Pilnīgi piekrītu. Vakar atkal jauneklim šī situācija bija. Biegās pensionāre itkā esot nolādejusi viņu kaut ko teikusi par Dievu lai nosoda utt. Bet redziet pensionare ir kliegusi transporta tad kad trolejbus brauc pa gaisa tiltu ka neviens nedzird ko saka. Tomēr pensionāre to ir pārpratusi un domāja ka jauneklis sēž augst cēli!

K kalns65 22.02.2018

Rigas satiksme vieni pensionaribrauka pa brivu un velneapmiernti ka japastav kajas ja negrib stavet lai brauc ar taksi

K Kukushka 25.07.2018

Nebūs tāāā!

A Anarchy123 04.06.2018

Hah. Lai tie bērni pastāv (labi, neskaitot tos, kuriem ir invaliditāte ). Redzieties, stundu pārtraukumos, pa gaiteņiem bizo kā nelabie, bet kad iekāpj autobusos , tad uz reiz svētie un nabadziņi .
Mani fascinē ka vidusskolniekus , pensionāri bieži met laukā, bet sākumskolniekus , palaiž (man vismaz tā vienmēr gadās )
Man nekad nav bijusi vēlme kur nu palaist apsēsties , jo viņi vēl nezin kas ir skolas elle. Kad mācīsies viduskolā, tad lai apžēlo .
Jo sīkie pārāk daudz atļaujas , viņiem vēl ir bezmaksas pusdienas .
Nobeigumā, teikšu lai pastāv mazie perduļi.

K Kukushka 04.09.2018

Kauna nav! Pielniigi nepiekrutu!

chilly 04.06.2018

Nesen piedāvāju apsēsties pensionāru pārītim, vinš atbildēja: “Mēs vēl esam jauni. Mums ir medus mēnesis” :D Ne visi ir riebīgi)

LV iedzīvotājs 05.06.2018

Piekrītu, bet tāpat ar šo visu nenonāksim līdz rezultātam! Vienīgais variants ir palielināt reisu skaitu, lai var apsēsties visi! ;)

K Kukushka 25.07.2018

Daaa tolkja zdjom etovo momenta!

Z zefirina20 05.06.2018

Galīgi nepiekrītu. Pensionari ir pelnijusi savu cienu. Protams, ne tik vulgara veida tas ir jaizraa, jo tomer jau ta uzreiz skaitas ka berna labklajibas aizskaesana un bernu tiesibu parkapsana, tacu senioriem ir daudz lielakas tiesibas uz sedvietu. Lai gan musu LV sabiedriba, vismaz jaunatne ir parak degradejusies lai saprastu sabiedribas normas. Piemeram, dzivs piemers esmu es pati. Biju 8 menesi, braucu tramvaja pilna ar cilvekiem. Divi jauniesi ''LUR'' lielam acim bet apsesties nepalaiz... Un tadi bijusi ne mazums gadijumu.