www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Par mazu autobuss!

Rīgas Satiksme - Par mazu autobuss!

Labdien! Gribu sūdzēties esmu neapmierināta ar 56 autobusa izmēru cilvēki ir daudz kopš mazā dzeltenā autobusa ir mainījies uz veco autobusu tas nau normāli bērni ar somām stāv bet pensionāri sēž un skatās uz mums un runājas, domāju kad vajag likumu kuros noteiktos laikos pensionāri var braukt jo bērni tas kad skolās sēž nenozīmē kad viņi nepiekšut un atvainojiet ja viss autobuss ir pilns ar veciem cilvēkiem tad mēs nēesam cilvēki ja mēs nevaram apsēsties... + pensionāri ir nekaunīgi un grūstas un burkšķ virsū ja nepalaiž... Gribētos redzēt lielāku autobusu un varbūt šo likumu kuros noteiktos laikos pensionāri var braukt tas nav normāli... Es pati esmu pusaudze kas nēsā somā max 9 grāmatas un nosēž skola līdz 15;50 un es esmu nogurusi un vel stāvēt kājas un noskatities kā vecie pensionāri sēž es nevēlos jo viņi sēž un runājas vienkārši kā izbraucienā par brīvo jo viņiem ir par veltii, kā pensionāriem... Paldies ja uzklausīsies!

P

C CastorTroy 21.03.2017

Nu tas jau ir bezkaunības kalngals.Cerams,ka tas ir joks, jo ja autore tiešām tā domā kā te raksta,tad viņu steidzami jāizolē no sabiedrības un jāārstē! Jo nākotnē ar tādu domāšanu viņai būs ļoti smagi dzīvot!

C CastorTroy 21.03.2017

Если школьница на самом деле так думает как здесь написала, и так воспитывают в школе или семье,тогда не только пенсионеры но и сам рунгайнис скоро под раздачу попадёт))) Но думаю что это прикол, так как тут человека с таким мышлением реально лечить надо...

T Tong Po 21.03.2017

ārstēt nepieciešams tos, ka balso par Ušakovu un tos, kas nespēj saprast, ka Rīgas PIlsētā visām malām valda bardaks!

T Tong Po 21.03.2017

Tu vēl varētu Gustava Zemgala laikus piesaukt! Kā man starpība ko darīja Birks. Viņu neviens atpakaļ šeit nesauc un negaida! Lielāku fiasko kāds ir Ušakovam ar visu Saskaņu pa šiem 8 gadiem Rīgas vadībā, ir grūti iedomāties!
Parādus gan sataisījis tādus ka visi mūsu "Zelta tilti" atpūšas...

T Tong Po 24.03.2017

Vēlreiz tev rakstu - mani maz interesē cik kurš ko zaga vai nezaga un kādus kredītus ņēma un izsaimniekoja kontekstā, kad runa iet par tagadni! Ja tev ir pieņemams attaisnojums: pagātnē citi zaga un slikti strādāja, tad taga esošā Pilsētas vara DRĪKST zagt un slikti strādāt (it kā nu ir viņu iespēja pienākusi), tad es tev absolūti nepiekrītu.
Un tad, kad tu raksti par to, ka Ušakovs ir izvilcis pilsētu no purva - nu tak izvelc savu galvu no dibena un paskaties pielsētas finanšu rādītājus- "zelta tilts"atpūšas! Ušakovs pilsētu vada "uz krīta", kuru mums, Pilsētas iedzīvotājiem būs jāatdod. Un tajā pat laikā, mums joprojām ielu segumi pilsētā ir pilnīgā pakaļā - un tur nav sakars ar Valdību. Tā ir Pašvaldības atbildība. Pilsētā nenotiek nekāda attīstība - ostas potenciāls netiek izmantots, iespējams dēļ tā, ka interesnti netiek pie ostas dēl dārgajiem kukuļiem un ostas īpašumu izsaimniekošanu pietuvinātām personām. Bērnudārzu problēma joprojām nav atrisināta, lai gan Ušakovs un ameriks, savā pirmsvēlēšanu programmā garantēja to atrisināt. Rīgas pirmā slimnīca - rezultāta nav joprojām. Rīgas Satiksme - totāls melnais caurums, kur lej mūsu nodokļu naudu. Rīgas ūdens - tas pats! Tagad, uz sasaukuma pēdējiem elpas vilcieniem noslēdza līgumu par atkritumu apsaimniekošanu - monopoluzņēmums, kurš varēs likt maksāt iedzīvotājiem tādas summas, kā iedomāsies.
Jā, un atd vēl paskaties cik daudz naudas Ušakovs atdod arodbiedrībai "LABA" - turpat miljonu gadā! Miljonu! Pa šo naudu sasaukuma laikā varēja uzbūvēt vismaz vienu jaunu bērnudārzu! Nē - naudu dod tur, kur tās izlietojums nav atsekojams un kontrolējams. Lielisks saimnieks, vai ne?

T Tong Po 21.03.2017

Pat skolniekam ir skaidrs, ka Rīgas sabiedriskais transports tiek organizēts "через жопу" - rakstu krieviski, lai Ušakova elektorātam saprotams.
Primāri sabiedrisko transportu, lai to izmantotu pēc iespējas veirāk, ir jānodrošina kā pietiekoši konfortablu. Otrkārt, pensionāri savas darīšanas var braukāt laikā, kad strādājošie cilvēki ir darā un skolēni un stundenti skolās. Normāli apsaimniekotās pilsētās tā arī notiek - pensionāri saņem savus atvieglojumus dienas laikā.
Rīgā to nedarīs, jo Ušakovam par visiem spēkiem pie varas jānoturas... kaut caur pensionāru balsīm.

T Tong Po 21.03.2017

Ja tava sapratne par rūpēm par vecākiem ir tas, lai viņi 7-8 no rīta kaut kur skrien ar sabiedrisko transportu - nu tad man žēl tavu vecāku. Sūdu ne bērnu ir uzaudzinājuši.

Работяга 22.03.2017

Танг про обсалютно согласен нада ввести льготы для пенсеонеров по времени.. с девяти до двух часов.. а то как люди едут на работу в семь утра и полный автобус пенсионеров.. хотя если такое введут будут битком набины пенсионерами в это время ибо у нас в латвии только пенсионеры и остались...)))

C CastorTroy 21.03.2017

Klau,Tong Po, es pilnīgi piekrītu,ka pensionāriem no 7 līdz 9 un no 17 līdz 19 varētu ieviest maksas braukšanu, jo tik tiešām transports dažreiz ir pārpildīts, un pensionāri iespējams vienkārši izklaidējas. BET... sūdzības autore raksta tādus stulbumus kā : citēju:
"nau normāli bērni ar somām stāv bet pensionāri sēž... kas notiek cilvēkam galvā ja viņš uzskata, ka vecākam cilvēkam ir jāstāv, bet nabaga skolnieciņam ar somu jāsež?
Bet pēc šīs frāzes vienkārši esmu autā un tieši tāpēc uzrakstīju, ka cilvēku kurš tiešām tā uzskata ir jāārstējas ...esmu nogurusi un vel stāvēt kājas un noskatities kā vecie pensionāri sēž es nevēlos jo viņi sēž un runājas vienkārši ... Vai tu tiešām uzskati ka tas ir normāli?

T Tong Po 24.03.2017

Lūdzu ņem vērā, ka savu pamatojumu rakstīja skolēns! Nepiekasies detaļām, bet padomā kontekstā. Manā sapratnē ir tā, ka sūdzības autore neuzstāj uz to, ka gados vecākiem cilvēkiem tagad būtu jāatbrīvo sēdvieta priekš blakus stāvoša skolēna. Doma ir tajā, ka tam skolēnam nav ne mazākās cerības tik pie sēdvietas pie esošās kārtības, kad autobusi regulāri ir pārbāzti ar pensionāriem- vai tas rīts vai vakars.
Tu kādreiz pamēģini pacelt skolēna skolas somu un tad padomā, par ko tas skolēns raksta! Skolas somas ir tiešām reāli smagas. Mani dažbrīd ir pārsteidzis, kā mana brāļa piektklasniece vispār spēj to smagumu panest.

T Tong Po 24.03.2017

Brāļa meita mācās tuvākajā esošajā latviešu skolā Imantā. Tikai no viņas mājām līdz skolai sanāk ļoti tāls gabals - tie nav 500 metri vai kilometrs. Ir krietni vairāk. Dzīvojot Imantas tālajā, spicajā galā, skolēnam nav opcija apmeklēt kādu tuvāku Latviešu skolu. Bez tam, pēc stundām skolā, meitenei ir mūzikasskola, baleta nodarbības, šaha sekcijas nodarbības - tas viss nav pieejams tuvu dzīvesvietai un ir jābrauc uz centru. Dēļ nodarbību grafika, nepastāv iespēja pirms nodarbībām skolas somu nogādāt mājās - uzreiz pēc stundām jāskrien uz autobusu un jābrauc uz centru. Kāpēc nav tuvu dzīvesvietai - tāpēc ka tavam Ušakovam pajāt uz tādiem jautājumiem.

Divu Ušakova haļavščiku šķiru cīņa. Tas jau nekas, ka citi apmaksā viņu vizināšanos par brīvu.

intel 31.03.2017

Tā ir komunisma sistēma, kas joprojām tiek pārņēmta no Latvijas PSR laikiem.

Ienāca prātā anekdote par šo tēmu:
Sēž autobusā, invalīdu sēdvietā, Paula ar savu smago somu, piekususi līdz nāvei. Piestājas blakus veca tantiņa.
Paula: Nu ko, grūti nostāvēt? Kājiņas sāp? Jūs jau laikam bērnībā vienmēr vecākiem cilvēkiem vietu devāt?
Tantiņa: Sāp, bērniņ, kājiņas. Es tiešām bērnībā vienmēr devu veciem cilvēkiem vietu.
Paula: Tāpēc jau arī sāp tās kājiņas.

intel 31.03.2017

+1 Pensionariem vajag atņemt tās bezmaksas biļetes. Kurā valsī tā vēl ir kā tikai kaut kādā komunismā ? Komunismā vienmēri ir bijusi "free shit" sistēma. Kāpēc vēl tā ir ? Penzonāri ir patērētāji, tad lai maksā no savām pensijām. Lai Ušakova Satiksme uztaisa savādāk, ka pensionāriem ir jāpērk e-talons uz gadu par 50 EUR.

Kāpēc mums nodokļu maksātājiem ir jāmaksā par pensionāru publiskā transporta ceļojumiem?

Un jā pensionāri ir ļoti nepieklājīgi un nekaunīgi, it īpaši vecās krievu babuškas, kas skrien pa priekšu iekšā, samet savas humpalas un ratus un tad iet reģistrēt talonu.. Vel ir bijuši gadījumi ka bļauj virsū dažiem kas pie izejas stāvējuši.