www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Par 263 mikroautobusa pasažieru neērtībam

Rīgas Satiksme - Par 263 mikroautobusa pasažieru neērtībam

Posma no sesku ielas nr 18 līdz Dzelzavas ielai nav pieturu. Man ir 73 gadi un veikt attālumu līdz Deglava ielai visai apgrūtināsi. Pie 93 skolas vai pasta kāpj ara daudz cilvēku, la šoferītim labpatikas parkāpt noteikumus. Varbūt pasažieru ērtību del iespējams, piemeram, novietot stabu ar uzrakstu "šeit pielaujama mikrobusa apstāšanas. Paldies. Ar cienu, regulāra mikrobusa lietotajā.

07.02.2019

H

B BK 07.02.2019

Pastaiga Jūsu vecumā, ir ļoti veselīga.

H Hesana 28.02.2019

no Agenskalna lidz Purvciemam tiesi "istais marshruts pastaigai"! Lai Dievs dod Jums manos gados veseligi pastaigaties...

V viktorija perecs 11.02.2019

Komentārus izliekas tie paši darbinieki vien komentē:)!

RAMONA👀 28.02.2019

Viktorija ir kārtējā, kas uzskata, ka visi komentāri, kas nav viņai tīkami, ir uzreiz darbinieku utt.komentāri. Esiet reiz reāli un uztveriet kritiku. Ja tajā posmā nav sab.tr.pieturas, tad arī mikriņš nestāsies. Tā tas ir un tur neko nepadarìs. Viktorij, tas, ka pensionāri caurām dienām braukājas...arì tā tas ir...uz tirgu, kapiem un vēl sazin kur. Citi tik daudz nebraukā, jo mums nav par velti. Tāda ir tā patiesība, diemžēl...un tieši pensionāri visbiežāk ir tie, kas šķērso ielu neatļautâ vietā. Varbūt labi ir, ka neizlaiž Jūs tur kur gribat, dzīvību izglābj. Padomā par to!

Vagons Komā 17.09.2020

Vietā sesks izlasīju sekss.