www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Pakalpojuma kvalitāte

Rīgas Satiksme - Pakalpojuma kvalitāte

Labdien!

Ceļš uz darbu pēc atvalļinājuma beidzās samērā veiksmīgi pateicoties labai fiziskai sagatavotībai un jaunības faktors nostrādāja, jo nākamreiz kāpjot transportā ar M ( mācību ) vajadzētu būt papildus norādei vecāka gada gajuma cilvēkiem, invalīdiem vai bērniem brauciens nav ieteicams. Samaksājot par e-talonu 0.50 Ls, jo tik agri biļetītes nav iespējams iegādāties ( tādējādi Rīgas Satiksme varētu uzzināt konkrētu vadītāju plkst.7.24.59 iegādāts e-talons pie stacijas( 4. maršruta trolejbuss).
Tallinas ielā atvēra visas durvis, bet Cēsu ielā man izkāpjot bija nepieciešamas sprintera iemaņas, tā kā man nebija tādu dotību, tad kreiso roku nedaudz aizķera, bet labi ka tā un ka es nepiederu sākumā minētajām pasažieru kategorijām, jo tad būtu bēdīgāk. Vai tiešām par 0.50 Ls pienākās tik slikti izkāpšanas apstākļi...
Gribētos sagaidīt labāku attieksmi un "Rīgas satiksmes" uzmanību netikai "zaķu medībām", bet arī pārvadājumu kvalitātei.

Ar cieņu Jūsu pasažieris

V

M mazaa 25.06.2009

Pilnigi piekriitu! Neesmu ari neviena no minetajam kategorijaam bet ir nacies pat aibraukt pieturu taalaak, jo redzeties es nebiju piegaajusi pie durviim 5 minuutes atraak...tpc. vnm. saglabaaju aut., trolejb., tramv. numuru un laiku cikos tas pienak konkreetaja vietaa un zvanu vai rakstu uz rigas satiksmi 9var ari caur internetu!

. ....kl 25.06.2009

UN šitās nirdzīgās vadītāju sejas, ja tu stāvi pieturā ar bērna ratiņiem. Viņi pat nepiestāj pie paša trotuāra, bet kādu pusmetnu no tā, tad jau ir grūti bez citu palīdzības tikt transportā.

P pufa 25.06.2009

Ja reiz izgāji laukā ar bērnu ratiņos, vizini bērnu pa parku nevis trolejbusā.

. ....kl 25.06.2009

Labi, BIkse, ka tev nav bērnu... tad tev atkrīt pastaigas parkā. :))

P pufa 25.06.2009

Mani bērni jau lieli un trolejbusā ratos es viņus nevizināju...pat nesaprotu tās jaunceptās ģimenes, kam pastaigas ar bērniem notiek pa tirdzniecības centriem.bērni nogurst no cilvēku pūļiem un veikaliem, bet, redz jaunajai muterītei patīk bodes ķemēt un viņai pie kājas, kas notiek ar sīci. Ar bērnu ratiņos vajag iet uz mežu vai, ja dzīvo pilsētā- pa parku staigāt.

. ....kl 25.06.2009

Aha...un lai mājās tukšs leduskapis... Bet ja bērnu poliklīnika atrodas tālu, ko tad? Neiet pie ārsta? Kad tavi, Bikse, bērni bija mazi, tad nebija veikali... bija viens uz pieciem kvartāliem. Runa bija par tikšanu sabiediskajā transportā ar bērnu ratiem, nevis par tirdzniecības centru apmeklējumu. Par to tu, Bikse, vari atvērt jaunu sūdzību.

A Anite 25.06.2009

1) Частенько, не в верном порядке озвучаны названия остоновок
2) Частенько, при нажатой кнопки "СТОП" водитель проезжает мимо остановку
3) Самое печально, что в тёплое время, водители частенько включают обагреватели, а зимой, в лютый мороз, их включают не всегда.