www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Nepieklājīgs šoferis

Rīgas Satiksme - Nepieklājīgs šoferis

Vēlos izteikt sūdzību par 25.trolejbusa šoferi, kurš brauca 23.februārī ar maršrutu --727. Es piegāju pie lodziņa, noliku latu un teicu, ka man vajag vienu biļeti, jaunais vīrietis mani ignorēja vismaz 3 reizes, līdz augstā tonī krievu valodā nobļāvās, vai es vispār mākot lasīt!!! Es nesapratu, kas par lietu, jo uz maniem jautājumiem vīrietis vienkārši neatbildēja un ignorēja mani! Tad blakus stāvošais jauneklis teica, ka varbūt vajag samainīt naudu! Nekur nebija rakstīts, ka man jādod tieši 0.70santīmi un kāpēc šoferim vajadzēja būt tik rupjam? Es uzskatu, ka tas nav pieņemami! Ja jau Tu strādā, kur Tev jāapkalpo cilvēki, vismaz ir jārunā latviski [slēpt]@ Esmu loti neapmierināta!

B

A Ansis 25.02.2010

Kāda vadība tādi darbinieki ! Viens no cūcīgākajiem un "draudzīgākajiem" uzņēmumiem Rīgā ! Par labi padarītu darbu Benhemam palielināt algu un izmaksāt inpotences pabalstu !

L liāna 25.02.2010

Es zinu, par ko viņš tā sadusmojās - pie viņa kabīnes noteikti bija lūgums biļeti pirkt pēc iespējas laikā, kad transports ir pieturā, lai braucot nav jāmaina nauda un jāsit biļete. Tomēr, ja iekāps kontrole, tad vainīgs būs pasažieris. Kā vienmēr. :(

L lola 25.02.2010

Vajadzeeja bljaut pretii latvieshu valodaa...

R rtp 26.02.2010

vo, ir stulbi cilvēki. Uz Marupi kursē arī mikrinš, tas maksā 40 santīmus, es braucu tikai ar mikriņiem, . ignorēju RS autobusus, gaidu mikriņu.

E el 26.02.2010

Starpcitu, pie lodziņa ir rakstīts, ka vadītājam jādod precīza nauda ;)

. ....kl 26.02.2010

Trolejbusā ir vadītājs, nevis šoferis.

л Лялька 18.04.2010

Во всех троллейбусах возле окошка есть наклейка с надписью-билеты покупать на остановках и давать водителю ровные деньги

Q QWE 13.01.2011

Ņe nado ļa-ļa. Sdaču s 1 lata voģiķeļ dolžen sumeķ naiķi. :P ... o*ujeļi uže vsje.

B Blakussēdētāja 14.03.2011

Jā, tā kā sabiedriskajā transportā ir redzamas norādes, ka šoferiem jāsniedz skaidra nauda, vienmēr tā arī daru. Vakar pat, nākot no darba, atcerējos, ka esmu aizmirsusi papildināt e-talonu. Skaidrā naudā man bija tikai 2 Ls gabalā, tāpēc iegāju veikalā nopirkt kādu sīkumu, lai varētu sabiedriskā transporta šoferim iedot precīzu naudu. Diemžēl veikalā atlikumu izdeva ļoti lielā sīcenē, tāpēc par biļeti 12.autobusā nācās maksāt ar šādām monētām - 50 + 10 + 2 + 2 + 2 + 2 + 2. Šoferis pāris minūtes man bļāva virsū, pa visu autobusu skandinot, ka dēļ tādiem cilvēkiem kā es viņš nespējot ievērot grafiku. Un, ja jau es esmu tik nabadzīga, ka nevaru viņam samaksāt par biļeti normālā naudā, lai ejot ar kājā.