www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Nepamatots sods.

Rīgas Satiksme - Nepamatots sods.

Labdien!
10. oktobrī iekāpu sabiedriskajā transportā, no kura mani RS kontrole pēc pāris pieturām izsēdināja ārā - neesot etalons nopīkstināts, kaut skaidri zināju, ka nopīkstināju un brauciens tika reģistrēts. Protams, strīdēties jau nebija jēga, sauca mani par meli + nebija arī patikas, jo kavēju jau darbu. Ierodoties darbā, nekavējoties uzrakstīju RS par šo incidentu. Solījās noskaidrot. Pagāja nedēļa, 14.10. pati uzrakstīju, kas notiek ar skaidrošanu, atbildi saņēmu 17.10., ka jā, viņu kļūda sistēmā, validators nav piereģistrējis biļeti, ka tā nav mana vaina. Jautāju, vai sods (40ls) vienkārši tiek dzēsts un viss, man atbild, ka nē - jāiet uz klientu apkalpošanas centru, jāsamaksā, jāuzraksta iesniegums un tad mēneša laikā naudu atgriež. Nepelnu miljonus un man budžets ir saplānots, ja samaksātu minēto summu, varētu līdz mēneša beigām neest vai vistiešākajā veidā tad braukt uz darbu "pa zaķi"! Lieki piebilst, ka RS vēl man pasaka, ja neizdarīšu to mēneša laikā no soda izrakstīšanas datuma, lieta tiek nodota parādu piedziņai un process vēl kļūst sarežģītāks. Bet man nav tā nauda! Ko tad man? Zārkā jālien? Zvanīju RS gan 17.10., neko nemācēja atbildēt. 20. 11. pienāca vēstule no kredītreformas, ka man līdz 27. 11. jāatmaksā sods 45 ls apmērā. Kā vispār var iesniegt kredītreformai nepamatotu sodu piedziņai un kā kredītreforma var piedzīt šādu sodu!? 22. novembrī zvanīju atkal RS, kur pretī esošā operatore beidzot pierakstīja manu "sūdzību", kuru mēneša laikā izskatīs. Par lietu jau sen bija zināms un neviens nelikās ne zinis. Tagaf RS vajag vairāk, kā divus mēnešus, lai noskaidrotu visu? Neviens neprot atbildēt uz maniem jautājumiem - neesot kompotencē viņu. Bet Twitter kontā gan mācēja gudri atbildēt uz manu twītu, kuram nemaz atbilde neprasījās (pielikumā att.) . Kā man rīkoties šādā situācijā? Palasot patērētāju likumu, tur ir norādīts, ka nav taisnība pakalpojumu sniedzējam, ja patērētājam pārdota nedroša prece vai neatbilstošs pakalpojums. Un neesmu arī dzirdējusi par likumu, kas ļautu piedzīt nepamatotu sodu vai, ka tāds ir jāatmaksā. Ar RS man visi gali ūdenī, kā lai es rīkojos?
Un par Twitter att. - es gribēdama nevaru ņemt vērā viņu ieteikumu, jo man nav nauda, ko samaksāt par viņu pašu kļūdām.

R

K kasis2012 26.11.2013

rigas satiksme tie kontralieri vairak var kontrolet fistu fermu vai zoologisko darzu!
pieturas stav un slepjas ka prtizani- sagaidot autobusu, lec virzu ka plesonas uz medijumu ha ha ha...
nosmietis par viniem var...

K Kita 26.11.2013

cik reizes jau esi braucis pa zaķi, ka sods jau 40 Ls??? Zaķis ar stāžu, tāpēc RS netic, ka nenopīkstināji...

R reaali 26.11.2013

Iepriekšējie sodi ir samaksāti un RS atzina savu kļūdu šajā gadījumā, Ronnija. Bet gan par visu pārējo-maksāšanu, parādu piedziņu utt.

S smīkņa 26.11.2013

Tādas problēmas ir, jo tu visus jautājumus pa telefonu risini. Raksti vēstules vai e-pastus, tad vismaz kaut ko sev par labu pēc tam pierādīt varēsi.

R reaali 26.11.2013

Rakstīju un ņēmos zila paliktdama!

M miers 09.12.2013

Labdien!

Nu, domāju tā. Ja tas būtu teiksim, ar mani, tad labāk gribētu samaksāt un darīt kā iesaka, lai neradītu lielākas problēmas. Bet ja tādas iespējas nav, un tiešām atrisināt nevar, tad var kaut televīzijā griezties utt. Tad viņiem prestiža zaudējums būs daudz lielāks un cik dzirdēts, parasti ja lieta iegūst publicitāti, tā arī tiek atrisināta.

Bet PIRMAIS nosacījums pāri visam ir, vērot kas notiek paša sirdī un ar to tikt galā. Ja tur ir naids, dusmas, atriebības kāre, tad tas tikai piesaista sliktos spēkus un nav brīnums ka citos arī tas viss uzliesmo. Tas kā ar uguni uzkurina uguni. Te bez DIEVA palīdzības neiztikt, kurš, to piesaucot savā sirdī, tur ir atrodams. Sakārtojot sevi, sakārtojas arī ārējais.